reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pisalysmy tu ostatnio o kluciu w pachwinach itp...a klucie w ..... odbycie ktoras ma? 🙈🙊 przepraszam za doslownosc, glupia sprawa ale doswiadczylam tego w ciazy juz dobre kilka razy i nie wiem to tez zmiany hormonalne, rozciaganie sie wszystkie czy to normalne? W sensie ma moze ktoras?

Ja mam problem, ale z hemoroidami :/ Miałam od jakiegoś czasu, a teraz jest coraz gorzej i nie chcę nawet myśleć, co będzie dalej 😬 I czasem też mnie tak kłuje :/
 
reklama
Ja też ok 8 tygodnia miałam plamienia i bardzo bolesne skurcze, które. Oczywiście wariowałam i przepłakałam cały dzień myśląc o najgorszym. Lekarz stwierdził, że to nic poważnego. Przyczyną mogła być oczyszczająca się macica bo plamienia pojawiły się mniej więcej w terminie spodziewanej @. Więc u Ciebie może być podoba sytuacja. Meliska i do wyrka odpoczywać😊trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💓
Tak u mnie tez byl brazowy sluz jeden raz w 8+3 i lekki bol jak na okres, i narazie sie to nie powtorzylo. Trzymam kciuki!
 
Nie przejmuj się praca. Teraz najważniejsze jest dziecko 🙂


O matko jak Ty urodziłaś taka duża core sn 😱


Używam tych samych ale wiem, że są składniki których się powinno unikać w ciąży. Poczytaj na blogu srokao ona jest dobra w tej tematyce ;)


Podwojne gratulacje 😍 co do objawów to często jest tak, że raz są raz ich nie ma i nie świadczy to o niczym złym, także głowa do góry, będzie dobrze :)


Serio łatwo się przepona ten adapter? Ja co chwilę siedzę w aucie w innym miejscu i musiałabym go przenosic więc potrzebuje jakiś taki, który łatwo się przekłada.
Ja gdzieś znalazłam na necie taki, gdzie trzeba przekładać pas pod siedzeniem itp to nie wiem czy byłabym w stanie przed każdą jazda nurkować pod siedzeniem z brzuchem i kombinowac jak to zapiąć...


Odpoczywaj jak najwięcej. Daj znać co lekarz powie.

Tutaj jest pokazane jak się zapina - wersja z pasem, który zapinasz z tyłu fotela (nie pod nim) i wtedy możesz na siedzeniu kierowcy lub pasażera to mieć (ja taki miałam i mi wystarczał) i jest nowa wersja z isofixem (musisz sprawdzić czy Twój samochód je ma) i wtedy tylko robisz klik w isofixa i nigdzie się nie schylasz i możesz wtedy we wszystkich siedzeniach w aucie to wpiąć. Tam dalej jest też pokazany crushtest ciężarnej z pasem zapiętym przez brzuch i z adapterem. Kolosalna różnica. Wiem że te adaptery można też za dużo mniejszą kwotę wypożyczyć w niektórych sklepach z akcesoriami dziecięcymi (chyba MamaiJa i Akpol kiedyś miały taką usługę). Jeśli jeździcie autem, bardzo Wam sugeruje mieć taki adapter.
 
Ja mam problem, ale z hemoroidami :/ Miałam od jakiegoś czasu, a teraz jest coraz gorzej i nie chcę nawet myśleć, co będzie dalej 😬 I czasem też mnie tak kłuje :/
Wlasnie ja nie mam hemoroidow. Mialam w styczniu kolonoskopie i ostatnio jeszcze ginekolog obczajał co wam pisalam ze mi palca wsadzil zeby sie upewnic 🙈 boze to bylo strasznie krepujace 😂😂😂 niby czytalam nawet tu na forum ze takie kłucia sie zdarzaja i moze tak byc i zeby sie nie przejmowac a z drugiej strony zastanawia mnie co jest tego w takim razie powodem...tam mi sie chyba nic nie naciąga 😂😂😂 ale jak zakłuje z nienacka to aż mnie w pół z zaskoczenia zegnie 😅😆
 
Tutaj jest pokazane jak się zapina - wersja z pasem, który zapinasz z tyłu fotela (nie pod nim) i wtedy możesz na siedzeniu kierowcy lub pasażera to mieć (ja taki miałam i mi wystarczał) i jest nowa wersja z isofixem (musisz sprawdzić czy Twój samochód je ma) i wtedy tylko robisz klik w isofixa i nigdzie się nie schylasz i możesz wtedy we wszystkich siedzeniach w aucie to wpiąć. Tam dalej jest też pokazany crushtest ciężarnej z pasem zapiętym przez brzuch i z adapterem. Kolosalna różnica. Wiem że te adaptery można też za dużo mniejszą kwotę wypożyczyć w niektórych sklepach z akcesoriami dziecięcymi (chyba MamaiJa i Akpol kiedyś miały taką usługę). Jeśli jeździcie autem, bardzo Wam sugeruje mieć taki adapter.
Również posiadam tej marki kupowałam on linę w smyku. Polecam :)
 
Szybko dostałaś chorobowe w zusie ? Ja jestem od 7 marca na zwolnieniu. Szef mi zapłacił marne grosze w maju i czekam nadal na kasę z ZUSu. Nie wiem jeszcze jak długo
Ja jestem od pierwszego kwietnia.. Wiec w sumie dopiero w czerwcu powinnam dostać za maj z zusu.. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Niby ma być 100%.
A co do szefa.. To ja też mam z tym problem przez korona.. Czekam jeszcze na cala jedną wypłatę. Ma byc z opóźnieniem :/
 
reklama
Obiad wjechał 😁😁
IMG_20200516_163136_418.jpg
 
Do góry