reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć!
Jestem tu nowa wiec pomyślałam ze się przywitam 😁. Dziś zaczynam 9 tydzień, to moja druga ciąża(pierwsza poroniłam właśnie w 9 tygodniu dlatego ten tydzień będzie dla mnie ciężki). Na razie z dzidzią wszystko dobrze, serduszko bije jak szalone 😁. Następna wizytę mam dopiero 8 czerwca i nie wiem jak wytrzymam tak długo...
 
Wróciliśmy. Jeżu jaka ja jestem słaba kobiety...
Zrobiliśmy trasę 10km po niewysokich gorach (choć były dwa fajne podejscia). I normalnie to nie byłoby problemu a tu musiałam robić przerwy i podjadać jakies suszone owoce 😂
W schronisku zezarlam naleśnika z jagodami <3 i wróciliśmy do chalupki.
Śmieje się bo robiło się i po 30km po wyższych gorach jednego dnia. A tu się czułam jak na tych 4 tysiącach 🤣🤣🤣

No ale dobre i to!

Witam nowe dziewczyny! Fajnie, ze kolejne bliźniaki ;)


Wrzucam 3 zdjęcia, na jednym (trudno w to uwierzyc) widać nawet Śnieżkę. Ale nie wiem czy tu nie będzie za dużej kompresji ;) (w oddali między drzewami)
 

Załączniki

  • 47381953-FBAA-41B0-85C1-537C81F55B2C.jpeg
    47381953-FBAA-41B0-85C1-537C81F55B2C.jpeg
    141,6 KB · Wyświetleń: 55
  • CD76AAC8-6A96-4BD6-82EE-AE4A60F1C8E3.jpeg
    CD76AAC8-6A96-4BD6-82EE-AE4A60F1C8E3.jpeg
    115,4 KB · Wyświetleń: 47
  • 7345B77C-FFB3-4ED5-B3E9-DC443EE29044.jpeg
    7345B77C-FFB3-4ED5-B3E9-DC443EE29044.jpeg
    56,6 KB · Wyświetleń: 48
Niestety mój wynik glukozy na czczo do d... mam cukrzycę [emoji24] dwa pozostałe w normie ale rzekomo krzywa jest za płaska i to też źle. Muszę się dostać do diabetologa najlepiej na nfz żeby nie płacić no i czeka mnie dieta i nakłuwanie palucha kilka razy dziennie, a dzisiaj mnie to tak zabolało że nie wiem jak to zniosę [emoji852]

Mam nadzieje, ze nie będzie tak złe. Ponoć to najczęstsze powikłanie (dziś widziałam, ze nawet mama ginekolog miała). Ciekawa jestem co u mnie w pon wyjdzie
 
Wróciliśmy. Jeżu jaka ja jestem słaba kobiety...
Zrobiliśmy trasę 10km po niewysokich gorach (choć były dwa fajne podejscia). I normalnie to nie byłoby problemu a tu musiałam robić przerwy i podjadać jakies suszone owoce 😂
W schronisku zezarlam naleśnika z jagodami <3 i wróciliśmy do chalupki.
Śmieje się bo robiło się i po 30km po wyższych gorach jednego dnia. A tu się czułam jak na tych 4 tysiącach 🤣🤣🤣

No ale dobre i to!

Witam nowe dziewczyny! Fajnie, ze kolejne bliźniaki ;)


Wrzucam 3 zdjęcia, na jednym (trudno w to uwierzyc) widać nawet Śnieżkę. Ale nie wiem czy tu nie będzie za dużej kompresji ;) (w oddali między drzewami)
Widoki jak z bajki piękne !!! ❤️
 
Niestety mój wynik glukozy na czczo do d... mam cukrzycę [emoji24] dwa pozostałe w normie ale rzekomo krzywa jest za płaska i to też źle. Muszę się dostać do diabetologa najlepiej na nfz żeby nie płacić no i czeka mnie dieta i nakłuwanie palucha kilka razy dziennie, a dzisiaj mnie to tak zabolało że nie wiem jak to zniosę [emoji852]
Współczuje ... :/ ale trzeba dac radę wyjścia nie ma ✊🏻❤️ Co się nie robi dla kruszyny 😍
 
Cześć!
Jestem tu nowa wiec pomyślałam ze się przywitam 😁. Dziś zaczynam 9 tydzień, to moja druga ciąża(pierwsza poroniłam właśnie w 9 tygodniu dlatego ten tydzień będzie dla mnie ciężki). Na razie z dzidzią wszystko dobrze, serduszko bije jak szalone 😁. Następna wizytę mam dopiero 8 czerwca i nie wiem jak wytrzymam tak długo...
Gratulujemy i witamy :)
 
Dziewczyny. Jak myslicie. Czy jesli jestem po buochemicznej i teraz na poczatku ciazy moj progesteron spadal i wlaczony mam duohaston to czy lekarz kaze mi odstawic po 12 tygodniu? Zwazajac na to co pisalam ze spadal progesteron. Bardzo sie boje ze mi odstawi a szczerze mowiac czuje sie bezpiecznie bjorąc go...nie wiem co teraz. Moja mama miala problem w kazdej ciazy z przedwczesnym porodem boje sie wiec z tego powodu jeszcze bardziej.
 
reklama
O właśnie- sprawdza się ten kamień lepiej niz blaszka? Bo ja mam jednak problem z dopiekaniem pizzy od dołu na blaszce.
Dla nas mega. Co prawda trzeba sie nauczyć na nim zeby czasem nic z pizzy nie spadlo bo sie przypali :D ale mega.. Jak sie nagrzeje to dosłownie 5- 7 minut i pizza gotowa
Gg czyli mamy to samo ;)



Nigdy mi nikt palca w D nie wsadzal , jestem w szoku :o



U mnie też dziś będzie pizza, właśnie pieke ciasto w piekarniku. Ale my to na dwóch dużych (piekarnikowych) blachach :D

Wyślij mi swoje ciasto na pizze, mam dobre bez rosnievia, ale lubię czasem pozmieniac, poprobowac :D
Ja robie takie na pizze na kamieniu:
  • 1/2 kg mąki
  • 30g drożdży świeżych
  • 250 ml wody
  • łyżeczka soli
  • łyżeczka cukru
  • 2 łyżki oliwy z oliwek
Drożdże z cukrem rozpuszczamy w letniej wodzie. Do mąki dodajemy sól i wlewamy drożdże. Wyrabiamy ciasto, kiedy zaczyna stanowić całość dodajemy oliwę. Wyrabiamy dokładnie. Ciasto powinno być elastyczne, nie powinno się kleić do rąk. Jest dość “suche”, w razie potrzeby dodajemy trochę mąki.

Robimy kulkę i zostawiamy pod przykryciem na godzinę

:)
 
Do góry