reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Macie tak ze zjecie dużo.. Czujecie sie pelne.. Po godzinie znowu mdli i nie wiadomo czy to z przejedzenia czy znowu glodna... Pije wode.. Potem znowu mdli.. Nosz kurde zjadlam dopiero co talerz gołąbek potem talerz musli z owocami i jogurtem.. I nie wiem czy nie wstawac po kanapke przed snem. :/
 
To prawda jednej nocy potrafię się kłócić z m.. potem sexy .. potem jakieś inne historie.. potrafię wstać wkurzona bo już w śnie mnie denerwują wszyscy haha

A jeszcze co do golabkow.. to jeden minus. Trzeba smażyć I trochę mi się rozwalaly. Nie wiem czy nie zrobię w formie zapiekanki, wyłożyć na blachę I zalać sosem.. bez smażenia. Nie lubię dlugo smażyć.. a tego troche bylo. Plus taki że ryzu nie trzeba gotować :D jeden garnek mniej I mniej czekania.
Ja daje troche wiecej bulki tartej zeby sie nie rozwalaly.

Kurcze nie wiem czy ktoras ma tez taki problem ale wlasnie przez sen tak sie rozwalam na lozku ze facet spada i nie ma miejsca czasem przechodzi sie az na druga strone ale zaraz znowu to robie. Dzisiaj byl zly ze do 4 nie spal az padl wkoncu z wycienczenia bo nie mial miejsca, probowal mnie pchac ale bylam jak kamien. Naprawde robie to zupelnie nieswiadomie nie wiem czy da sie jakos nad tym zapanowac 🤷‍♀️ licze ze jak kupie poduszke ciazowa to mi jakos ograniczy przestrzen...lub narzeczony juz w ogole miejsca miec nie bedzie. Strasznie mi go szkoda 😢 to samo z kołdrą, choć mamy 2 to zabieram obie. Wszystkiegogo pozbawiam 😂
 
Macie tak ze zjecie dużo.. Czujecie sie pelne.. Po godzinie znowu mdli i nie wiadomo czy to z przejedzenia czy znowu glodna... Pije wode.. Potem znowu mdli.. Nosz kurde zjadlam dopiero co talerz gołąbek potem talerz musli z owocami i jogurtem.. I nie wiem czy nie wstawac po kanapke przed snem. :/
Tak I czasem pomaga zjedzenie A czasem nie.
 
@EvilDesiree o której masz pobranie krwi ? Jak o 8 to do północy możesz coś zjeść:D
W uk nie trzeba być na czczo do badań krwi :D ahh to uk.
O 7 mam być na miejscu. Ale to jeszczemocz będzie więc najpozniej o 6.00 muszę nasikać. A ze wstaje co półtorej godziny mniej wiecej na siku to może jakoś wypasc nawet wczesniej niz o 6.
 
reklama
Do góry