reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

L
To mi się snia bardziej realne sny.

1. Wczoraj że myślimy w centrum handlowym w sklepie jak media Markt, pracował w nim nasz dobry znajomy (nie pracuje w takim sklepie) no i mój m stwierdził że swój Samsung s 10 czy 9 ? Nie wiem jakie mamy.. wymieni na s7 bo co mu za różnica.. I stracił na tym 2000f bo cena za abonament nie spadła.. haha I dodatkowo byly jakies głośniki w przecenie że 150 na 75f I pytam tego kolego czy to naprawdę przecena czy normalna cena.. tylko chwyt.. A on na to " jak Ci cena odpowiada to co za roznica"

2. Z dziś w nocy.. bylam u lekarza i ona powiedziała, że nie bylam i nie jestem ciazy.. Wgl coś ze, moje jamniki łącza się z jajnikami mojej mamy ? I że ona już po menopauzie to ja w ciazy być nie mogę:D haha

3. Z drzemki dzien.. snilo mi się że zrobiłam te gołąbki dziś, I moja mama w kuchni mylą blat i zaczęła wyśmiewać że się nie nameczylam przy tym obiedzie.. A ja że wkurzona to mówienie ciągnik bo będzie z tego klutnia" no i coś moja mama pod nosem mnie od "kurew" wyzwala :o potem coś bylam wkurzona i jakby kazała jej się pakować, ale wiedziałam że nie ma teraz jak się wynieść bo korona.. I w między czasie w pokoju synów latał szerszen, m mial to złapać I jak otworzył drzwi to spadł mi na ramię.. I wtedy się tak przestraszylam że się obudziłam... jaka ulga że to był sen :o
Heheh ale masz loty we śnie [emoji2]
 
reklama
Wróć 27 nie wiem co mi na mózg padło że dałam 28:p
No właśnie... nie macie dziewczyny wrażenia, że w ciąży się głupieje?
Ja jestem taka nieogarnieta... Czasami nie rozumiem co się do mnie mówi. I gadam głupoty...

Przykład z dzisiaj:
Mąż: miałem dzisiaj szkolenie
Ja: jakiego?
Mąż: co?
Ja: jakiego?!
Mąż: ale o co Ci chodzi?
Ja: Ty mnie w ogóle nie słuchasz, myślami jesteś jakby daleko...(foch)
Mąż: no końcówka mi nie pasuje...pytasz: jakiego..o co Ci chodzi?
Ja: (zajarzylam i się posikalam ze smiechu -doslownie).
 
Stopilam sobie ser na kanapce i zjadlam.. Pomoglo. Ale czuje ze za pol godziny znowu bedzie to samo 😂😂
No właśnie... nie macie dziewczyny wrażenia, że w ciąży się głupieje?
Ja jestem taka nieogarnieta... Czasami nie rozumiem co się do mnie mówi. I gadam głupoty...

Przykład z dzisiaj:
Mąż: miałem dzisiaj szkolenie
Ja: jakiego?
Mąż: co?
Ja: jakiego?!
Mąż: ale o co Ci chodzi?
Ja: Ty mnie w ogóle nie słuchasz, myślami jesteś jakby daleko...(foch)
Mąż: no końcówka mi nie pasuje...pytasz: jakiego..o co Ci chodzi?
Ja: (zajarzylam i się posikalam ze smiechu -doslownie).


Tak ciążowe zapalenie mózgu :D po ciazy odpieluszkowe zapalenie mózgu.
 
@Angelika22 gratuluję udanej wizyty :)

@Sabina17, @healthy.mindset, @Margerita91
witam nowe koleżanki :) i zycze spokojnej ciąży :)

@Sabina17 u mnie termin z USG na 30 listopada. Mam synka, który ma 20 miesięcy. Pytałaś też o brzuszek, ja mam już spory.

Dziewczyny jakie sa wasze opinie na temat brania acardu? Czytalam ze to pomaga w profilaktyce stanu przrdrzucawkowego, a u mnie tak skonczyla sie poprzednia ciaza. Mala sie urodzila jako hipotrofik w 38tg z waga 2380g. Chyba spytam ginki czy moge brac bo jestem w grupie ryzyka...
Najlepiej tak jak piszesz porozmawiać z ginekologiem.

@Aga10_2018 tak bardzo mi przykro 😭😭 Trzymaj się kochana 💪 dobrze, że się nie poddajesz i piszesz, że będziesz walczyć o rodzeństwo dla synusia 😍 życzę Ci owocnych starań i oby leki pomogly podtrzymać kolejna ciążę.

I ja to rozumiem ale po 1 poronieniu acard to też nie tabletka na wszystko . Teraz można bardziej zobrazowac że może to u mnie krew A nie wiek i wada genetyczna .
Bo acard brany na początku bez konsultacji może zaszkodzić a nie pomóc.
Nie mogę winić też lekarza że on sam mi po 1 poronieniu nie zlecił bo urodziłam 1 zdrowe Dziecko które miało 10 punktów.
Wszystkie zmienne są brane pod uwagę
W jaki sposób acard może zaszkodzić na początku ciazy? Wiesz coś więcej na ten temat?

@stokrotka 35 przykro mi ☹️ oby wszystko się samo oczyściło i żebyś nie musiała mieć zabiegu.

Dziewczyny mam 10+6 dzisiaj od 2 dni cały czas kłuje mnie po lewej stronie najbardziej i w dole jak na okres jakoś tak dziwnie. Dziewczyny które są w podobnych dniach bądź już po miałyście tak ? Trochę mnie to nie pokoi, bo wcześniej nie miałam tak. Nie boli to aby brać nospe ale takie kłucie ciągniecie ...
Mnie od kilku dni boli podbrzusze ale nie umiem tego opisać. Jakby rozpycha mi się tam coś, czasem jakby coś uszczypnie mocno, zakluje, ciągnie. Momentami te uczucia są lekkie ale czasem dosyć intensywne ale nie na tyle by sięgać po leki.

Aaa, zapomniałam dodać że jutro mam wolne i idę na krzywą cukrową [emoji2961]
Trzymam kciuki i daj znać jak będą wyniki.

Zgadza się 4 tyg to bardzo długo... bardzo mądra decyzja 😜😁 tak to masz wizyty co dwa tyg to do przeżycia 😁
Ja też chodze prywatnie i na fundusz więc mam wizyty częściej niż raz w miesiącu co dla mnie jest duża ulga 😉

Moja kuzynka z mężem 6 lat starała się o dziecko. W końcu polecieli na Hawaje (oni mieszkają w USA) i akurat z moimi rodzicami, moja mama tez 6 lat się o mnie starała i moja mama mówi do niej, żeby się napiła i wyluzowała. Z Hawaii wróciła w ciąży. Teraz ma 3 dzieci :)
Bardzo często jest tak, ze trzeba odpuścić. Wiele par bezdzietnych decyduje się na adopcje, a np po adopcji nagle kobieta zachodzi w ciąże :)
Też słyszałam o takich przypadkach, że dopiero jak ktoś odpuścił to się udawało zajść w ciążę. Widocznie na niektóre organizmy stres działa tak mocno, że blokuje poczęcie.
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Ja już na nogach i ruszam na badania. Boszeeee jak strasznie mi się jeść chce...i już mnie mdli... zrobilam sobie kanapkę na po badaniu żeby nie paść [emoji81]

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji3059][emoji106][emoji3590]

Miłego piątku [emoji8]

Edit:
I już po badaniach [emoji106]
Jakieś wampiry tam pracują...6 probówek krwi mi uciagnely...
Zjadłam kanapeczke i od razu lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny od jakiegoś tygodnia juz nie budzę się na siku w nocy i nie oddaje tak często moczu. Czy to normalne ? Wy też już tak nie odwiedzacie Wc co chwilę ? Fakt że przez mdłości mniej pije napojów, ale nie wiem czy to jest ok.
 
Dziewczyny od jakiegoś tygodnia juz nie budzę się na siku w nocy i nie oddaje tak często moczu. Czy to normalne ? Wy też już tak nie odwiedzacie Wc co chwilę ? Fakt że przez mdłości mniej pije napojów, ale nie wiem czy to jest ok.
Ja coraz częściej biegam. W nocy 4-5 razy się budzę...u mnie początek 8 tygodnia.
 
reklama
No właśnie... nie macie dziewczyny wrażenia, że w ciąży się głupieje?
Ja jestem taka nieogarnieta... Czasami nie rozumiem co się do mnie mówi. I gadam głupoty...

Przykład z dzisiaj:
Mąż: miałem dzisiaj szkolenie
Ja: jakiego?
Mąż: co?
Ja: jakiego?!
Mąż: ale o co Ci chodzi?
Ja: Ty mnie w ogóle nie słuchasz, myślami jesteś jakby daleko...(foch)
Mąż: no końcówka mi nie pasuje...pytasz: jakiego..o co Ci chodzi?
Ja: (zajarzylam i się posikalam ze smiechu -doslownie).

Ktoś tu pisał i ciążowym zapaleniu mózgu - to moja diagnoza 😁 Najgorzej mam z pamięcią, nie pamiętam że pół godziny temu wzięłam tabletki, muszę sobie liczyć 😬 I w ogóle ciągle się zapominam...I jakaś taka nieskręcona jestem 😂 Chyba dobrze, że mam L4, bo boję się że firma by zbankrutowała przez moje obecne nierozgarnięcie xD A, i o ile zawsze w miarę dobrze gotowałam i piekłam dobre ciasta, tak teraz mi średnio wychodzi :/
 
Do góry