reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

150mg na noc. Mutacje i wcześniejsze poronienia.
W takich sytuacjach zaleca się jak najszybciej zacząć branie acardu.
Ja nie mam stwierdzonych żadnych mutacji miałam jedno poronienie w 2017 roku w 2018 roku byłam w kolejnej ciąży i też nie bralam acardu więc kurcze sama nie wiem
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieję że nie jesteście na mnie złe że ja tu tak wypisuje mimo że już praktycznie opuszczam wątek. Teraz mi tu przyszło do głowy że wam tak zawracam głowę. Jak coś to mówcie śmiało. Ja za was wszystkie trzymam kciuki 🙂
Dzięki za wsparcie wszystkim. Pewnie będę was od czasu do czasu podczytywać. Mimo że krótko tu byłam to z wieloma z Was poczułam że mam dużo wspólnego i to tak jednoczyło. A i wasze wsparcie i pomoc nawet właśnie w kwestii tego jak wygląda zabieg itp. jest dla mnie nieocenione. Rosnijcie zdrowo🙂
 
Dziewczyny mam nadzieję że nie jesteście na mnie złe że ja tu tak wypisuje mimo że już praktycznie opuszczam wątek. Teraz mi tu przyszło do głowy że wam tak zawracam głowę. Jak coś to mówcie śmiało. Ja za was wszystkie trzymam kciuki 🙂
Dzięki za wsparcie wszystkim. Pewnie będę was od czasu do czasu podczytywać. Mimo że krótko tu byłam to z wieloma z Was poczułam że mam dużo wspólnego i to tak jednoczyło. A i wasze wsparcie i pomoc nawet właśnie w kwestii tego jak wygląda zabieg itp. jest dla mnie nieocenione. Rosnijcie zdrowo🙂
O czym Ty mówisz, jakie zawracanie głowy :)
Czekamy co Ci powie lekarz po wizycie jeszcze bo czasem nie ma się jednak co spieszyć takie diagnozy trzeba potwierdzać ;)
 
Dziewczyny mam nadzieję że nie jesteście na mnie złe że ja tu tak wypisuje mimo że już praktycznie opuszczam wątek. Teraz mi tu przyszło do głowy że wam tak zawracam głowę. Jak coś to mówcie śmiało. Ja za was wszystkie trzymam kciuki 🙂
Dzięki za wsparcie wszystkim. Pewnie będę was od czasu do czasu podczytywać. Mimo że krótko tu byłam to z wieloma z Was poczułam że mam dużo wspólnego i to tak jednoczyło. A i wasze wsparcie i pomoc nawet właśnie w kwestii tego jak wygląda zabieg itp. jest dla mnie nieocenione. Rosnijcie zdrowo🙂
Pisz do nas kiedy tylko zechcesz 😘 niestety żadna z nas nie ma pewności, ze wszytsko jest idealne w 100% każdej może przydarzyć się nieszczęście ważne, ze się wspieramy i umiemy w jakiś sposób Ci pomoc jak tylko to możliwe. Trzymam kciuki cały czas ❤️✊🏻🙏🏼
 
Ja to samo [emoji16] trzeslam się jak przed wizytą u ginekologa [emoji1787][emoji1787]
Bardzo się cieszę [emoji4] wsparcia nigdy za mało [emoji3059]
My planujemy powiedziec dzisiaj moim rodzicom. I boję się jak diabli heheeh...
Jak nastolatka [emoji81]
Mieszkamy w jednym domu i zaraz się sami domyślą skoro wykorzystuję moich chłopaków do znoszenia prania itp.

Więc wolę uprzedzić fakty [emoji16]

Wczoraj do mojego męża rzuciłam: a co jeśli będą nam kazali wziąć ślub?
Dodam, że jesteśmy prawie 18 lat po ślubie [emoji12]

Mam stresa...wielkiego [emoji3064]
 
Ja to samo
emoji16.png
trzeslam się jak przed wizytą u ginekologa
emoji1787.png
emoji1787.png
Haha ja na razie o tym nie myślę, jeszcze mam 5 tygodni na oswojenie się z myślą, że muszę się tym dzielić z kimkolwiek 😆 😆 😆 taką prywatą!
 
Dziewczyny czy to prawda, że tłuszcz na brzuchu i dodadkowe owłosienie zwiastują chłopca? Przed ciążą miałam idealnie płaski brzuch A teraz brzuch mi wywaliło i mam sporo tkanki tłuszczowej... A owłosienie to jakas porażka, urosły mi włosy na brzuchu, na piersiach i korpusie, na palcach od stóp, na rękach oraz twarzy. 😟 czy to zniknie? W pierwszej ciąży tak nie miałam, urodziłam dziewczynkę..
 
zawroty głowy też mnie martwią bo Pani doktor mówiła że zdarzają się przy niskim ciśnieniu a ja mam wysokie
U mnie zawroty głowy były pierwszym symptomem ciąży ;) i zostały do dzisiaj, kiedy szybko wstanę albo za długo stoję. Jest to związane m.in. z tym że od 8. tygodnia serce kobiety ma o 60% większe obciążenie. Nie martw się na zapas.
 
reklama
Dziewczyny czy to prawda, że tłuszcz na brzuchu i dodadkowe owłosienie zwiastują chłopca? Przed ciążą miałam idealnie płaski brzuch A teraz brzuch mi wywaliło i mam sporo tkanki tłuszczowej... A owłosienie to jakas porażka, urosły mi włosy na brzuchu, na piersiach i korpusie, na palcach od stóp, na rękach oraz twarzy. 😟 czy to zniknie? W pierwszej ciąży tak nie miałam, urodziłam dziewczynkę..

To chyba nie jest powiedziane. Ja urodziłam synka, a nic takiego nie miałam 😊 to był mój brzuch w 40tc
 

Załączniki

  • IMG_20200514_092840.jpg
    IMG_20200514_092840.jpg
    101,7 KB · Wyświetleń: 79
Do góry