reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny czy to prawda, że tłuszcz na brzuchu i dodadkowe owłosienie zwiastują chłopca? Przed ciążą miałam idealnie płaski brzuch A teraz brzuch mi wywaliło i mam sporo tkanki tłuszczowej... A owłosienie to jakas porażka, urosły mi włosy na brzuchu, na piersiach i korpusie, na palcach od stóp, na rękach oraz twarzy. 😟 czy to zniknie? W pierwszej ciąży tak nie miałam, urodziłam dziewczynkę..
Nie słyszałam aby owłosienie silniejsze było na chłopca, wiec ciężko mi się wypowiedzieć ale ja np miałam usuwane laserowo włoski wszędzie na nogach, pachach, bikini i jak miałam spokoj tak teraz wszystko mi rośnie 😕 fakt nie jak zawsze ale mimo wszystko odrasta jednak hormony szaleją i już wiem ze po ciąży będę musiała jechać na chociaż 2 sesje.
 
reklama
Mąż dziś zakupił mogę szaleć w weekend 😂😂😂🥂
3709DB41-12D5-41C9-AF8D-62F3FAFF1DFB.jpeg
 
U mnie zawroty głowy były pierwszym symptomem ciąży ;) i zostały do dzisiaj, kiedy szybko wstanę albo za długo stoję. Jest to związane m.in. z tym że od 8. tygodnia serce kobiety ma o 60% większe obciążenie. Nie martw się na zapas.
Martwią mnie bo te zawroty mam. Od samego początku i to nawet kiedy leżę 🤷‍♀️
 
Wcale a wcale nie wyglada tak na zdjęciu jeszcze na boku leżysz wow, to ja na boku jak leżę mam już bencol niezły 😂😂😂

Haha, przez to że byłam taka ogromna, to nie robiłam sobie zdjęć a żałuję 🙈 tutaj jest z 25tc 😁 teraz mam już większy, a jestem w 10tc 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20200514_092829.jpg
    IMG_20200514_092829.jpg
    154,3 KB · Wyświetleń: 77
Byłam na pobraniu krwi. Zbadali mocz paskiem.. lekko wzrosnieta glukoza w moczu Ale lekarz skomentowała że to w normie jeszcze I że to wskazuje na brak cukrzycy :D to nie wiem po co ta krew hehe. Nie pamiętam czy mi mocz wykrywa cukrzycę ciazowa w poprzedniej ciazy.. chyba nie. Zrobili mi zwykły pomiar na czczo- zobaczymy. Jak dalej będę się tak zle czuc to będę ich cisnąć o test z glukoza.

Dr zmierzyła mi temp I mialam 37.1 odchylala się ode mnie mimo że mowilam że tak mam od początku ciazy nawet 37.3


Kciuki za wizyty
 
Byłam na pobraniu krwi. Zbadali mocz paskiem.. lekko wzrosnieta glukoza w moczu Ale lekarz skomentowała że to w normie jeszcze I że to wskazuje na brak cukrzycy :D to nie wiem po co ta krew hehe. Nie pamiętam czy mi mocz wykrywa cukrzycę ciazowa w poprzedniej ciazy.. chyba nie. Zrobili mi zwykły pomiar na czczo- zobaczymy. Jak dalej będę się tak zle czuc to będę ich cisnąć o test z glukoza.

Dr zmierzyła mi temp I mialam 37.1 odchylala się ode mnie mimo że mowilam że tak mam od początku ciazy nawet 37.3


Kciuki za wizyty
Czyli ogólnie pozytywnie na razie ☺️ Zobaczysz sobie jak wyniki tej krwi jeszcze. Ja tez mam 37 😜
 
reklama
Szkoda, że tylko brzuch był zgrabny, a ja wyglądałam jak słonica 😂😂🙈
Wcale nie bylo po Tobie widac ani wtedy ani teraz, jestes super zgrabna dziewczyna. U mnie niestety widac te kilogramy na brzuchu, na udach, ramionach, twarzy... 😣 Po ciazy musze sie ostro za siebie zabrac, ale mi ciezko idzie gubienie kilogramow, poza tym za bardzo lubie jesc 😢 Jak to mowia, musialabym byc na trzech dietach na raz, bo na jednej bylabym glodna 😂
Tutaj fotka z sierpnia, jak widac na wakacjach u mamusi trzeba sie dobrze najesc 😅
IMG_20200514_104508.jpg
 
Do góry