reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Bardzo się cieszę [emoji4] wsparcia nigdy za mało [emoji3059]
My planujemy powiedziec dzisiaj moim rodzicom. I boję się jak diabli heheeh...
Jak nastolatka [emoji81]
Mieszkamy w jednym domu i zaraz się sami domyślą skoro wykorzystuję moich chłopaków do znoszenia prania itp.

Więc wolę uprzedzić fakty [emoji16]

Wczoraj do mojego męża rzuciłam: a co jeśli będą nam kazali wziąć ślub?
Dodam, że jesteśmy prawie 18 lat po ślubie [emoji12]

Mam stresa...wielkiego [emoji3064]
Ja też mam stresa przed powiedzeniem moim rodzicom! Moja mama tyle razy mi mówiła, że trzecie dziecko to już głupota (mam kilka koleżanek z trójką) i marnowanie sobie ułożonego życia o w ogóle to obniża wtedy start pozostałej dwójce bo kasę trzeba podzielić na trzy a nie na dwa... Eh :( za to teściom mogłabym od razu powiedziec, bo mój mąż jest takim trzecim dzieckiem po 13 latach przerwy haha 😁 więc wiem że zrozumieją nas i wesprą :) zresztą oni nigdy nie oceniają a zawsze wspierają. Ale i tak pierwsi się dowiedzą moi synkowie w poniedziałek, o ile wszystko będzie w porządku.
 
reklama
150mg na noc. Mutacje i wcześniejsze poronienia.
W takich sytuacjach zaleca się jak najszybciej zacząć branie acardu.
Oj tak u nas pogoda barowa leje wieje córka marudzi także szal [emoji23] te zawroty głowy mnie martwią...
Dziewczyny a tak z innej beczki która z Was bierze acard? I jakie macie zalecenia by te tabletki brać?
 
Dzięki za otuchę dziewczyny. Myślę że jedyna dobra wiadomość jaką może być w tej sytuacji to że oczyszcze się bez zabiegu. Jestem raczej realistką. Ale miło że wy wierzylyscie do końca. Dam wam znać jak tylko będę coś więcej wiedzieć. Może tu kiedyś wrócę chociaż póki co muszę sobie to wszystko poukładać. Trzymam za was kciuki.
 

Załączniki

  • IMG_20200514_092804.jpg
    IMG_20200514_092804.jpg
    126,4 KB · Wyświetleń: 86
  • IMG_20200514_093139.jpg
    IMG_20200514_093139.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 87
Oj tak u nas pogoda barowa leje wieje córka marudzi także szal 😂 te zawroty głowy mnie martwią...
Dziewczyny a tak z innej beczki która z Was bierze acard? I jakie macie zalecenia by te tabletki brać?
Ja biorę acard, mam brać do 36 tyg, dodatkowo biorę jeszcze neoparin do 12 tyg ( zastrzyki z heparyna) robiłam cały panel na teombofilie i tam mi wyszła jakaś drobna mutacja i biorę asekuracyjnie. A acrad chyba ogólnie zalecja w ciąży
 
Wiesz co nic zasadniczo nie mówili :) byłam na kontrolnym usg i dowiedziałam się,że jest wygojone. 31 stycznia miałam zabieg a 24 kwietnia 2 kreski na teście 🙈😁

Super,że tak szybko się udało, czytałam,że trzeba odczekać aż 6 mies. ale jak widać to tylko teoria. Ja dopiero równy rok "po" zobaczyłam znów dwie kreski, a najlepsze,że w grudniu miałam sen,że w kwietniu będę w ciąży i tak się stało☺ale mi dużo snów się sprawdza,aż się tego boję, bo nie wszystkie są dobre,niestety.

Ja mam 165 i na początku ciąży 51, teraz gdzieś 52 :)
Ja mam tyle samo wzrostu i waga 51,ale mialam 49 ,więc już 2 do przodu🙈


Tak z ciekawości, znalazłam zdjęcie USG mojego synka na którym jest też pomiar uderzeń serduszka na minutę i w 11 tygodniu miał 162 więc u mnie się nie sprawdza ta liczba uderzeń i płeć dziecka. A szkoda bo miałam nadzieję, że jak teraz pójdę i zapytam o to ginekologa to będę mogła przypuszczać kto siedzi w brzuszku..
Mi ginekolog mówił,że to tętno tylko na początku określa płeć (mi odrazu powiedział,że po tętnie będzie chłopiec)bo później się wyrównuje i jest podobne lub charakterystyczne dla danego dziecka.

Cześć Dziewczyny . Bardzo proszę o kciuki
Dzisiaj wizyta sprawdzająca jak tam Bąbello rośnie i czy wszystko w porządku.
Przełomowa to wizyta bo na podobnej w październiku dowiedziałam się, że ciąża zatrzymała się na 8+4 I serduszko już nie bije.
Dzisiaj dokładnie tak samo z OM a z USG dzień mniej czyli 8+3.
Jestem spokojna i głęboko wierzę w to, że nie otrzymam żadnych złych informacji dzisiaj.
Mam na 16:40

Trzymam mocno kciuki za Ciebie, na pewno będzie dobrze tym razem❤
 
reklama
Do góry