reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wcale nie bylo po Tobie widac ani wtedy ani teraz, jestes super zgrabna dziewczyna. U mnie niestety widac te kilogramy na brzuchu, na udach, ramionach, twarzy... 😣 Po ciazy musze sie ostro za siebie zabrac, ale mi ciezko idzie gubienie kilogramow, poza tym za bardzo lubie jesc 😢 Jak to mowia, musialabym byc na trzech dietach na raz, bo na jednej bylabym glodna 😂
Tutaj fotka z sierpnia, jak widac na wakacjach u mamusi trzeba sie dobrze najesc 😅
Zobacz załącznik 1119752
Śliczna i wcale nie za gruba jak to było ? Jesteśmy po prostu kobiece ❤️😁 córeczka ?
 
Cześć dziewczyny. Ale wy wszystkie szczupłe jesteście. U mnie 173cm i 82kg. Z czego teraz 80 bo niestety odrzuciło mnie od jedzenia... Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Właśnie wyszłam sobie po połówkę chleba. A że obok warzywniak to pomyślałam wejdę po paprykę. Wpuścić wegetariankę w ciąży do warzywniaka to jak dziecko do sklepu z cukierkami. Zostawiłam tam 60zł na zachcianki, wyszłam radosna z wielką siatą :D A nie sądzę żeby to na długo wystarczyło :D

Teraz zajadam chleb z pastą z białej fasoli, pokrojoną słodziutką czerwoną papryką i ogrórkiem małosolnym.
RAJ.
 
Właśnie wyszłam sobie po połówkę chleba. A że obok warzywniak to pomyślałam wejdę po paprykę. Wpuścić wegetariankę w ciąży do warzywniaka to jak dziecko do sklepu z cukierkami. Zostawiłam tam 60zł na zachcianki, wyszłam radosna z wielką siatą :D A nie sądzę żeby to na długo wystarczyło :D

Teraz zajadam chleb z pastą z białej fasoli, pokrojoną słodziutką czerwoną papryką i ogrórkiem małosolnym.
RAJ.

Ogórki małosolne 🤤🤤🤤 Chyba sobie zrobię 😁
 
Czyli ogólnie pozytywnie na razie ☺️ Zobaczysz sobie jak wyniki tej krwi jeszcze. Ja tez mam 37 😜

Sie śmieje z tej lekarki bo jakby z moczu można było stwierdzić w 100% to nie trzeba by badać krwi. Druga sprawa ze tu zawsze jest wszystko Ok.. wyniki dobre A pacjent zmarł .. tak to działa niestety. Ja się źle czuje, trzęsą mi się ręce, wiecznie boli głowa.. niech stwierdza bo się dzieje.

Tutaj to działa tak: bylam z córką u lekarza, podejrzewałam krztusca.
Lekarz posłuchał mala zajrzał do gardła, ucha,zmierzył temperaturę.. powiedzialam o podejrzeniach.. powiedzial" mi to na krztusca nie wygląda (bez testow) wygląda mi to na nałożenie kilku wirusów, I mi wymienia: dobre jest to że, ma płuca czyste, ma gorączkę Ale pod kontrola (ja nie znikam goraczki) jest świadoma.. bla bla..
Po kilku dniach uparlam się na testy i co ? Krztusiec.. dziecko przez kilka tygodni kaszlalo do wymiotow.. zarazila resztę rodzeństwa.. Byłam wykończona bo nigdy nie byli aż tak chorzy.. goraczka kaszel i wymioty aż.. A antybiotyk zadziała tylko na początku.. o czym też lekarza musialam poinformować bo przepisami mi antybiotyk po 3 tyg mleczarni czy 4 a wtedy to on I tak nic nie da..

Także tu lekarzom nie ufam za grosz.
 
Wcale nie bylo po Tobie widac ani wtedy ani teraz, jestes super zgrabna dziewczyna. U mnie niestety widac te kilogramy na brzuchu, na udach, ramionach, twarzy... 😣 Po ciazy musze sie ostro za siebie zabrac, ale mi ciezko idzie gubienie kilogramow, poza tym za bardzo lubie jesc 😢 Jak to mowia, musialabym byc na trzech dietach na raz, bo na jednej bylabym glodna 😂
Tutaj fotka z sierpnia, jak widac na wakacjach u mamusi trzeba sie dobrze najesc 😅
Zobacz załącznik 1119752

Piękna kobieta z Ciebie 😍
 
reklama
Wcale nie bylo po Tobie widac ani wtedy ani teraz, jestes super zgrabna dziewczyna. U mnie niestety widac te kilogramy na brzuchu, na udach, ramionach, twarzy... 😣 Po ciazy musze sie ostro za siebie zabrac, ale mi ciezko idzie gubienie kilogramow, poza tym za bardzo lubie jesc 😢 Jak to mowia, musialabym byc na trzech dietach na raz, bo na jednej bylabym glodna 😂
Tutaj fotka z sierpnia, jak widac na wakacjach u mamusi trzeba sie dobrze najesc 😅
Zobacz załącznik 1119752
Ale piękna rodzinka i Ty też piękna :d
 
Do góry