reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No nie tak od dzieciństwa [emoji23] miałam 19 lat.
Teraz się zastanawiam czy jednak nie 13 lat [emoji23][emoji23][emoji23]
wow 14 lat :o To Wy od dzieciństwa razem :D Gratulacje!

Tutaj mamy całkiem duży rozstrzał, normalne to. Ja też tak czytam dziewczyny, które mają choćby na początek grudnia termin i mi się wydaje, że to taka wieeeelka różnica :D
 
reklama
W sumie tez moje życie teraz mocno zwolniło, mało pracuje wiec tez aż tak nie czuje potrzeby się wspomagać ;)
Herbatę czasem sobie zrobię bo to cały rytuał :D ale w sumie ma to swój urok jak pije rzadziej to bardziej doceniam :D
O to również jesteś herbaciarą [emoji3590] Uwielbiam herbaty a najbardziej wszelkiego rodzaju oolongi [emoji7] jakbym kwiaty piła jakkolwiek to brzmi.
Znalazłam nazwę :) FAUCS - francuski poród, robią w Wojewódzkim szpitalu specjalistycznym w Olsztynie, jest sporo artykułów na necie o tym :)
O poczytam chętnie bo jestem po dwóch cc.
Dziewczyny ja już po wizycie ale co przeżyłam przed to moje [emoji27] obudzilam się rano i po zrobieniu siusiu na papierze zobaczyłam brązowy śluz (dosyć sporo). Przerażona zadzwoniłam do mojej lekarki, która kazała mi przyjechać wcześniej na wizytę. Okazało się na szczęście, że dzidziuś jest cały i zdrowy, serduszko pieknie biło i jest nawet większy niż z OM, taki dzielny. A w macicy niema żadnych zmian świadczących o tym plamieniu. Lekarka powiedziała, że tak sie czasem może zdarzyć. Bardzo się bałam, mój puls wynosił 131 [emoji27] myślałam, że tam zemdleje. Modle się żeby wszystko już było dobrze i takie sytuacje nie mialy juz miejsca u żadnej z nas. Trzymam za Was mocno kciuki, trzeba wierzyć, że wszystko się dobrze skończy.
Najważniejsze, że wszystko jest dobrze [emoji3590] cieszę się wraz z Tobą [emoji7][emoji4]
 
Boli mnie podbrzusze I plecy w odcinku ledzwiowym.. jak na okres tylko coraz mocniej.. Nie plamie ani nic.. ehh już mi na łeb siada.
Dzwoniłam do szpitala z tym cukrem każą dzwonić do rodzinnego... rodzinny ma oddzwonić- wizyta online.. A ja chce tylko pobranie krwi.
Połóż się i odpoczywaj.
Wiem, trudno przy dzieciach....ale...
 
O to również jesteś herbaciarą [emoji3590] Uwielbiam herbaty a najbardziej wszelkiego rodzaju oolongi [emoji7] jakbym kwiaty piła jakkolwiek to brzmi.O poczytam chętnie bo jestem po dwóch cc.
Najważniejsze, że wszystko jest dobrze [emoji3590] cieszę się wraz z Tobą [emoji7][emoji4]


Tak, herbaciarą w sumie się stałam parę lat temu a jak pojechałam do ojczyzny herbaty to tyle poprzywoziłam przeróżnych, byłam na tradycyjnej ceremonii parzenia i to się u mnie też stało całym rytuałem :D

No ale na razie sobie odpuszczam, tyko czasem sobie coś dobrego zaparzę.

Ale dzisiaj chyba coś wjedzie na stół bo sobie sama smaka narobiłam :D
 
Super, bardzo się cieszę Twoim szczęściem [emoji3590]
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...
 
Właśnie dlatego ja chyba wolałabym zabieg, jeżeli moglabym wybierać.
A kazali Ci odczekać kilka miesięcy przed następnymi staraniami czy mogłaś odrazu zacząć?
Wiesz co nic zasadniczo nie mówili :) byłam na kontrolnym usg i dowiedziałam się,że jest wygojone. 31 stycznia miałam zabieg a 24 kwietnia 2 kreski na teście 🙈😁
 
reklama
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...
Super [emoji7]
 
Do góry