reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A to fotka
IMG_20200513_131254.jpeg
 
reklama
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...

Ja już się martwiłam że się tak długo nie odzywasz!
Suuuper! Cieszę się, że jest serduszko I wsio ok !!!
 
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...
Cudownie! Gratuluję! 😍
 
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...
Ufff!

Super wieści!
 
Zaraz Was nadrobię dziewczyny [emoji3590]

Jestem taaaaakaaaa szczęśliwa [emoji7][emoji3059][emoji3590]
Jest serducho [emoji3590] waliło jak oszalałe - mały człowiek we mnie mieszka [emoji7]

Słabo go trochę widać na zdjęciu przez moją tkankę tłuszczową hehe... trudno, najwyżej nie bedzie miec ladnych zdjęć w brzuchu póki co [emoji13]

Termin z USG na 31.12 - 01.01. [emoji3059] Będzie impreza [emoji4]

Za nic nie pamiętam ile ma długości...8,4 mm? Już nie słuchałam taka byłam zakręcona.

Mam zakaz seksu przez mięśniaka... chociaż stwierdzila, ze zawsze mogę inaczej męża zadowolić [emoji3059]

Kamień z serca...
Ekstra gratuluje !!! ❤️🥰
 
Pamiętaj, że parę dni robi różnicę. Jutro będzie czwarty dzien od ostatniego USG prawda?
U mnie po 7 dniach z NICZEGO zrobił się zarodek z bijącym serduszkiem. Trzymam kciuki za Ciebie kochana

Usg mialam w poniedzialek do czwartku beda 3 doby, ale u mnie niestety nic na to nie wskazuje. Zwyczajnie nie chce sie nastawiac. Wole miec juz to za soba. Ale dzieki za pocieszenie :)
 
Mnie absolutnie odpychaja owoce,warzywa,chleb jedynie z paprykarzem zjem,wszelkiego rodzaju platki mnie odpychaja.. dzis na sniadanie zjadlam makrele w sosie pomidorowym [emoji849] i 3 skiby chleba z paprykarzem [emoji849] wczoraj mialam zupe warzywna.. ledwo co wcisnelam w siebie, za to miecho pochlonelam cale [emoji849] az maz sie smual ze kostki ladnie obgryzlam jak piesek [emoji849]
Jezuuuu chleb z paprykarzem... muszę iść do sklepu [emoji3590]
 
reklama
Mnie absolutnie odpychaja owoce,warzywa,chleb jedynie z paprykarzem zjem,wszelkiego rodzaju platki mnie odpychaja.. dzis na sniadanie zjadlam makrele w sosie pomidorowym 🙄 i 3 skiby chleba z paprykarzem 🙄 wczoraj mialam zupe warzywna.. ledwo co wcisnelam w siebie, za to miecho pochlonelam cale 🙄 az maz sie smual ze kostki ladnie obgryzlam jak piesek 🙄
Haha no widać musi być równowaga :D Bo jakby wszystkie kobity w ciąży chciały jeść to samo to byłby jakiś kryzys na rynku i zamieszki :D
 
Do góry