reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja czuje się strasznie odkąd wiedziałam że mogę być w ciąży, około 3tyg po tym stosunku , jestem nie do życia, nie jestem w stanie zająć się córką dobrze, że pomaga mi teściowa, gotuje obiady i trochę mnie wspiera, już wcześniej żartowaliśmy że może będą bliźniaki bo tak się źle czuje, a z córką od początku do końca robiłam wszystko i nie czułam się tak jak teraz...

Znam ten bol.. za pierwszym razem tez miałam sile teraz w ogóle.. ciagle leżę, mam mdlosci, bóle głowy i na nic siły. Najgorsze ze dla córki nie mam siły totalnie na nic :(
 
Pokaż zdjęcie?
Miałam kiedyś i mi się nie sprawdzil..
Ten. Innych u mnie nie polecaja 🤷‍♀️ zreszta w ogole nie widze zeby w austrii byly jakiekolwiek do kupienia a przepatrzylam caly internet.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200512-224954_Chrome.jpg
    Screenshot_20200512-224954_Chrome.jpg
    196,8 KB · Wyświetleń: 44
Dziewczyny, długo nie pisałam bo te 2 tygodnie ledwo żyje. Praca, lekcje zdalne z corka, mdłości, bóle głowy i brak chęci do wszystkiego. Nie wiem juz co jeść bo wszystko mnie odrzuca: jajka, mięso, ryby. Jedynie przyswajam owoce ale po nich jestem wiecznie głodna :) dzis miałam usg i słyszalne serduszko i mam termin uwaga na 31.12 czy któraś tez ma taki? :)
 
Właśnie taki mialam I niestety nie udało mi się przy nim nic usłyszeć. A na Ebay nie kupisz innego ?
Sprawdzimy ten juz zamowilismy. Na youtube jest duzo filmikow z nim i nawet w 10+2 jakas kobieta wyłapała tetno. Zobaczymy najwyzej rozgladniemy sie za innym 😊 nigdy nic na ebay nie kupowalam. To byl jedyny ktory mial ponad 100 opinii samych pozytywnych wiec poszlam za opiniami i tym co mowia na youtube 😂😂😂 najwyzej sie odsprzeda 🤣 ale dam mu szanse 😅
 
Tylko ja mam usg zrobione w 7+3, także nie wiem czy będzie to porównanie i żeby mi pokazać drugie, to Pani dr obracała jakby ekran. Wyślę jutro, bo mam zdjęcia na kompie.
Jesteś w ciąży bliźniaczej? Jeśli tak to wyślesz swoje zdjęcie z pierwszego usg? Ja wysłałam swoje bo jest tam takie coś co przypomina drugi płód, strasznie się martwię.. Mam wpisane ciąża pojedyncza te dwa "obiekty" są trochę daleko od siebie, nie wiem co teraz
 
reklama
Nie mialam i jeśli nie będą to wczesniaki, to nie kupię. Detektor oddechu? Koleżanka kupiła i jej dawało fałszywe alarmy. Po pierwsze moje dziecko spało z nami, teraz planuje dostawkę.
Do mamusiek co juz mają dzieci. :)
Miałyście dla dziecka cos takiego (nie wiem jak sie nazywa), ze sprawdza jak dziecko spi czy oddycha i w razie w.. Jakos pika. :)
Nie wiem czy wiecie o co chodzi. Mialam w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej u miesiecznego dziecka i chyba cos takiego kupię..
 
Do góry