reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Może tak, a miała któraś z was tak widoczny jajnik? Nie jest to groźne? Wcześniej tak nie miałam i trochę jestem spanikowana
 
reklama
Ja się nie zdecydowalam na monitor oddechu przy żadnym z niemowlaków. Naczytałam się że bardzo często włącza się fałszywy alarm i budzi i matkę i dziecko. I tak czuwałam i często wstawałam ale wolałam mieć w nocy chociaż dwie godziny snu między karmieniami bez stresu. Teraz nie wiem, ale raczej jeśli nie będzie problemów w trakcie ciąży i przy porodzie to też sobie daruję.
 
Polecam kocyki. Są super a mam ich kilka. Kupuje tez kolezankom na prezent dla maluszka i wszystkie zadowolone.
Ogolnie powiem ze strasznie podobaja mi sie te kocyki i posciele z lullalove. Drogie są ale opinie maja swietne chyba sie skusze na nie za jakis czas. Generalnie to najchetniej juz bym wyprawke robila [emoji85][emoji28][emoji23]
 
Dziewczyny a ja jestem w szoku jakie podejście mają niektórzy lekarze... Moja kuzynka miała ostatnią miesiączkę 25.03, jak sobie obliczyła, to powinna być w jakimś 6/7tc teraz i poszła do lekarza, tam sam pęcherzyk, bez zarodka, serduszka itd, lekarka niewiadomo jak obliczyła, że powinien być już 8+1tc, więc od razu z grubej rury, że tu nic nie ma i dała jej skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie... Całe szczęście, że pojechała do innego lekarza od razu, okazało się że ciąża ma dopiero 4+6tc według wymiarów pęcherzyka, za 2 tygodnie ma przyjechać na spokojnie pewnie będzie już zarodek itd.. Ale tyle stresu co wczoraj miała, to jakiś szok
 
Dziewczyny a ja jestem w szoku jakie podejście mają niektórzy lekarze... Moja kuzynka miała ostatnią miesiączkę 25.03, jak sobie obliczyła, to powinna być w jakimś 6/7tc teraz i poszła do lekarza, tam sam pęcherzyk, bez zarodka, serduszka itd, lekarka niewiadomo jak obliczyła, że powinien być już 8+1tc, więc od razu z grubej rury, że tu nic nie ma i dała jej skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie... Całe szczęście, że pojechała do innego lekarza od razu, okazało się że ciąża ma dopiero 4+6tc według wymiarów pęcherzyka, za 2 tygodnie ma przyjechać na spokojnie pewnie będzie już zarodek itd.. Ale tyle stresu co wczoraj miała, to jakiś szok

Masakra I zobacz druga.. nie pojechalaby sprawdzić.. I pojechalaby na lyzeczkowanie.. mam nadzieję że zawsze przed robią dodatkowe usg dla sprawdzenia.
 
Do mamusiek co juz mają dzieci. :)
Miałyście dla dziecka cos takiego (nie wiem jak sie nazywa), ze sprawdza jak dziecko spi czy oddycha i w razie w.. Jakos pika. :)
Nie wiem czy wiecie o co chodzi. Mialam w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej u miesiecznego dziecka i chyba cos takiego kupię..
Przy pierwszym dziecku nie miałam ale teraz chce kupić.
 
Dziewczyny a ja jestem w szoku jakie podejście mają niektórzy lekarze... Moja kuzynka miała ostatnią miesiączkę 25.03, jak sobie obliczyła, to powinna być w jakimś 6/7tc teraz i poszła do lekarza, tam sam pęcherzyk, bez zarodka, serduszka itd, lekarka niewiadomo jak obliczyła, że powinien być już 8+1tc, więc od razu z grubej rury, że tu nic nie ma i dała jej skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie... Całe szczęście, że pojechała do innego lekarza od razu, okazało się że ciąża ma dopiero 4+6tc według wymiarów pęcherzyka, za 2 tygodnie ma przyjechać na spokojnie pewnie będzie już zarodek itd.. Ale tyle stresu co wczoraj miała, to jakiś szok
What?! 😱 Ja miałam OM 25 marca i dzisiaj mam 6t6d . I kazali czekać do przynajmniej 8 żeby sprawdzić czy jest zarodek i serduszko. Jak tamta to policzyła? Jesssu
... Jak dobrze że my kobiety ufamy swojej intuicji i sprawdzamy lekarzy...
 
reklama
My detektor tetna kupilismy Angelsounds. Czekamy az dotrze bo to z niemiec a przez koronawirusa moze dluzej isc. Zobaczymy jak sie sprawdzi 🙈
 
Do góry