reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam coś takiego i nie umiem tego ogarnąć
Screenshot_20200512_192733_com.vbulletin.build_101.jpeg
 
reklama
Ślub mamy 5 września. Suknia się szyję i nie było dużego problemu bo zawyczaj są otwarte salonu a jak nie to się umawia na konkretne godziny. Nas liczba osób w kościele nie obowiozuje że względu że bierzemy ślub w rycie trydenckim i akurat mamy na tyle dobrze że moze wejść dużo osób. Ale u nas i tak za dużo nie będzie. W maju powoli wszytko ma się otwierać jak narazie sale mamy ale wyrazie czego przeniesiemy weszła nie zrobimy.
Ooo to już będzie widoczny brzuszek :) masz na tyle luźna suknie ślubna?
Mi właśnie nawet nie o kościół chodziło, a właśnie o wesele i sale, nie wiadomo do kiedy będzie zakaz zgromadzeń
 
Zgodnie z tym, co opowiadają kobiety, które przeszły już niejedną ciążę, gdy tętno płodu przekracza 140 uderzeń na minutę, najprawdopodobniej za kilka miesięcy przywitamy na świecie córeczkę. Gdy zaś jest niższe – wszystko wskazuje na to, że powinnyśmy przygotować się na synka.

Zapożyczone z internetu 🙂

Kurczę, według tych wszystkich powszechnie znanych objawów, to ja nie wiem co urodzę 😂 Wszystkie są sprzeczne xD Ale już bym chciała wiedzieć!
 
@Inka91 i 2x więcej powodów do kochania! Gratuluje!
swoja droga jedno z moich ulubionych powiedzien: ,,miłość się mnoży, kiedy się ją dzieli ;)’’

Co do tego forum to ciężko cokolwiek zdecydować, bo widzę ze jest sporo głosów za i kilka za wstrzymaniem się. Zalozylam wstępnie grupę ,,grudniowe mamy 2020 - prywatnie’’, która na razie jest ukryta i nie ma żadnych członków. Z tego co rozkminialysmy z @Rumiankowa to trzeba by było zmienić jej status na zamknięta z opcja moderowania dolaczajacych osób (nie mogłyśmy znaleźć opcji dodawania nowych osób jak grupa jest ukryta, ale na chłopski rozum taka powinna taka opcja być).
Jeżeli byśmy chciały tam jednak przejść to myśle, ze wstępnie co tydzień-dwa trzeba by wyrzucać stamtąd osoby, które się tutaj nie udzielają na wątku głównym.
I dalej jestem za tym, żeby na razie tutaj została główna dyskusja, a tam tylko te 2 wątki, o których pisałam. Wtedy jak będziemy chciały przejść tam na dobre to i tak będziemy wiedzieć kto się tutaj już nie udziela i tych osób w tamtej grupie nie będzie.
Co wy na to?
Jak dla mnie spoko :)

Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940
Doczytałam, że to dopiero 5+5. W tak razie dzidzia ma jeszcze czas, żeby się pojawić więc na spokojnie kochana.

Jestem mega skolowana i przerazona. Syn ma aktualnie 16 miesięcy, dzidziol jeszcze

Powiedzial, ze na pewno dwukosmowkowa. Wiecej nie wiem. Wygladaja jakby byly w dwoch zupełnie roznych 'workach'
To malutki jeszcze synuś. Pewnie nie będzie łatwo ale dacie radę 💪✊ a później taka różnica będzie super :) PS. Nie dziwię się, że jesteś przerażona, ja bym też była 🙂

Cześć Dziewczyny🙂
Ja również dołączam do grudniowych mamusiek 💪 w końcu się udało, po 5 latach uff 🤪
Obecnie jestem w 10 tyg ciąży (9+4)
Za dwa tygodnie mam już prenatalne, powiedzcie mi jak wy się czujecie obecnie, czy dolegliwości trochę minęły? Mi jak by się trochę uspokoiły w porównaniu do tygodni od 4 do 8 to była maskara, prawie w ogóle nie funkcjonowałam, teraz jest o niebo lepiej mdłości mam tylko jak robię się głódna 😁
Witam i gratuluję :) mi już takie bardziej dokuczliwe dolegliwości minęły. Troszkę piersi bolą i się ciut powiększyły no i siku wciąż biegam. Jak się przeciaze noszeniem młodego i bieganiem za nim to trochę brzuch dokucza. Ale mdłości ustały, jelitowe problemy się też zdecydowanie zmniejszyły (chociaż dziś akurat mam jelitowo gorszy dzień 😂) 🙂

Gratulacje bliźniaków. Ale wy dziewczyny szaleje z pisaniem. Ja teraz to za bardzo się nie udzielam bo ślub za pasem i wszytko trzeba ogarniać ;) więc czytam na bierzaco i coś nadrobię raz do czasu
Na ile osób planujecie ślub?

Znalazłam serduszko :D 168 uderzeń na minutę :D chyba będzie dziolszka :*
Nie mogę wgrać filmiku
Ale ekstra. A u Ciebie sprawdzalo się z tym tętnem u pozostałych dzieci? W sensie mam na myśli płeć. I czy ta liczba uderzeń na minute jest regułą dla całej ciąży czy tylko dla początku ciazy?
 
Tak mam tak dobrane suknie że nawet możliwe że brzuszka nie będzie widać. Ostatnie poprawki mam na 2 tyg przed ślubem krawcowe poinformowane dziś po Kerala pomiary i na brzuszek wzięła zapas a wyrazie jak zauwaze że mi brzuszek wyskoczył to mam dać znać
Ooo to już będzie widoczny brzuszek :) masz na tyle luźna suknie ślubna?
Mi właśnie nawet nie o kościół chodziło, a właśnie o wesele i sale, nie wiadomo do kiedy będzie zakaz zgromadzeń
 
Tak mam tak dobrane suknie że nawet możliwe że brzuszka nie będzie widać. Ostatnie poprawki mam na 2 tyg przed ślubem krawcowe poinformowane dziś po Kerala pomiary i na brzuszek wzięła zapas a wyrazie jak zauwaze że mi brzuszek wyskoczył to mam dać znać
Tak wygląda suknia.moja będzie w kolorze białym ale ten krój pasuje na ciążę. A nawet jakby coś będzie widać to też mi to nie przeszkadza bo się nie wstydzę ciąży :)
IMG_20200512_194837.jpeg
 
reklama
Tak wygląda suknia.moja będzie w kolorze białym ale ten krój pasuje na ciążę. A nawet jakby coś będzie widać to też mi to nie przeszkadza bo się nie wstydzę ciąży :)Zobacz załącznik 1119004
Przepiękna suknia! W zasadzie to miałam podobna i kolory podobne jak akurat ta na zdjęciu, minimalnie jaśniejsze :)
I tez brałam ślub w ciąży ale w 13 tygodniu :) i niby nie miałam wtedy dużego brzucha ale jednak teraz po zdjęciach widzę ze jednak trochę był widoczny ;p
 
Do góry