reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratulacje bliźniaków. Ale wy dziewczyny szaleje z pisaniem. Ja teraz to za bardzo się nie udzielam bo ślub za pasem i wszytko trzeba ogarniać ;) więc czytam na bierzaco i coś nadrobię raz do czasu
A kiedy ślub? I jak sobie radzicie z ograniczeniami w czasach koronawirusa? Ile teraz osób może być gośćmi? Nie ma zakazu dalej imprez zbiorowych?
 
reklama
Witamy i gratulujemy :) cierpliwość wystawiona na próbę :) niech ciąża mija Ci bezproblemowo w naszym towarzystwie 😁
Nie ukrywam, na to liczę, za duzo juz przeszłam żeby teraz jakieś komplikacje były 🤪 chociaż wiadomo że bije się okropnie poronoenia, cały czas się doszukuje czy wszytsko ok... Ale taka że mnie panikara 🤷‍♀️🤪
 
Ślub mamy 5 września. Suknia się szyję i nie było dużego problemu bo zawyczaj są otwarte salonu a jak nie to się umawia na konkretne godziny. Nas liczba osób w kościele nie obowiozuje że względu że bierzemy ślub w rycie trydenckim i akurat mamy na tyle dobrze że moze wejść dużo osób. Ale u nas i tak za dużo nie będzie. W maju powoli wszytko ma się otwierać jak narazie sale mamy ale wyrazie czego przeniesiemy weszła nie zrobimy.
A kiedy ślub? I jak sobie radzicie z ograniczeniami w czasach koronawirusa? Ile teraz osób może być gośćmi? Nie ma zakazu dalej imprez zbiorowych?
 
Skad takie przypuszczenia ze dziewczynka?
Zgodnie z tym, co opowiadają kobiety, które przeszły już niejedną ciążę, gdy tętno płodu przekracza 140 uderzeń na minutę, najprawdopodobniej za kilka miesięcy przywitamy na świecie córeczkę. Gdy zaś jest niższe – wszystko wskazuje na to, że powinnyśmy przygotować się na synka.

Zapożyczone z internetu 🙂
 
reklama
Do góry