reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No to się nacieszylam dniem z mniejszymi mdłościami i zaczynam wieczorna dawkę męczarni... Uh. Mam ogromną nadzieję że te męczarnie nie na darmo przechodzę, w sensie że one świadczą że wszystko idzie w prawidłowym kierunku i w poniedziałek na USG będzie trzeci potomek 😁
 
Mnie w 1 ciazy nie mdlilo, za to teraz jest masakra, rano i wieczorem mdlosci i takie rwanie na wymioty. 2 razy wymiotowalam. Jem suche bulki z serem zoltym i truskawki, jak jest obiad ktory zreszta gotuje w meczarniach to nawet go nie tykam... masakra niech juz mija
 

Załączniki

  • Screenshot_20200512-173445_Chrome.jpg
    Screenshot_20200512-173445_Chrome.jpg
    237,6 KB · Wyświetleń: 66
Cześć Dziewczyny🙂
Ja również dołączam do grudniowych mamusiek 💪 w końcu się udało, po 5 latach uff 🤪
Obecnie jestem w 10 tyg ciąży (9+4)
Za dwa tygodnie mam już prenatalne, powiedzcie mi jak wy się czujecie obecnie, czy dolegliwości trochę minęły? Mi jak by się trochę uspokoiły w porównaniu do tygodni od 4 do 8 to była maskara, prawie w ogóle nie funkcjonowałam, teraz jest o niebo lepiej mdłości mam tylko jak robię się głódna 😁
 
Cześć Dziewczyny🙂
Ja również dołączam do grudniowych mamusiek 💪 w końcu się udało, po 5 latach uff 🤪
Obecnie jestem w 10 tyg ciąży (9+4)
Za dwa tygodnie mam już prenatalne, powiedzcie mi jak wy się czujecie obecnie, czy dolegliwości trochę minęły? Mi jak by się trochę uspokoiły w porównaniu do tygodni od 4 do 8 to była maskara, prawie w ogóle nie funkcjonowałam, teraz jest o niebo lepiej mdłości mam tylko jak robię się głódna 😁
Witamy i gratulujemy :) cierpliwość wystawiona na próbę :) niech ciąża mija Ci bezproblemowo w naszym towarzystwie 😁
 
reklama
Gratulacje bliźniaków. Ale wy dziewczyny szaleje z pisaniem. Ja teraz to za bardzo się nie udzielam bo ślub za pasem i wszytko trzeba ogarniać ;) więc czytam na bierzaco i coś nadrobię raz do czasu
 
Do góry