reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A to kiedy dokładnie sprawdzałas częstotliwość bicia serca? Przez cała ciąże? Czy właśnie na początku?
u mnie na razie biło serduszko 146/min, ale ja czuje ze będzie córka a nie syn xd

Na początku glownie liczyłam. Ale chyba do końca było dość szybko.
Nie daje to 100% pewności :) także może I dobrze czujesz :) swoją drogą ja z 2 synami czulam że będzie dziewczynka :D sukienki mialam poprasowane nawet buhahha.

Czemu nie mogę tu wgrać 20 skeundowego filmiku ?
 
Na początku glownie liczyłam. Ale chyba do końca było dość szybko.
Nie daje to 100% pewności :) także może I dobrze czujesz :) swoją drogą ja z 2 synami czulam że będzie dziewczynka :D sukienki mialam poprasowane nawet buhahha.

Czemu nie mogę tu wgrać 20 skeundowego filmiku ?
W pierwszej ciąży czułam, ze będzie syn, a była córka, wiec może teraz będzie na odwrót :)
Chociaż czuje się właśnie identycznie jak w pierwszej ciąży i można powiedzieć, ze w tamta ciąże tez zaszłam przy spóźnionej owulacji ;p i z ramzi tez wychodzi córka :D
 
Hej:)A ja zawsze do tyłu z postami i tylko nadrabiam codziennie.
Czytałam "aferę" i przykro się zrobiło, całe szczęście dobrze się to skończyło ❤
U mnie mdłości i rzyganko od czasu do czasu, brzuch jak w 5 miesiącu😂
Kupiłam też matę do akupresury ( któraś tu polecała) bo plecy mnie bolą niemiłosiernie, mam nadzieję,że trochę pomoże:)

Gratuluję udanych wizyt , a za Ciebie @Ewka34 trzymam kciuki,żeby serduszko już za tydzień było


Witaj w klubie :) Też są dwa serduszka i dwoje dzieci, tylko na razie rokowania średnie. Powiedział jaki to rodzaj ciąży czy nie widać?
Tak o Tobie pamietam 😊 Ale chyba jeszcze ktos byl.

To chyba ja☺ czekam na potwierdzenie ,były dwa pęcherzyki , jeden z zarodkiem i serduszkiem a drugi tylko z żółtkiem, lekarz mówił,że daje 50/50 więc czekam do piątku i dowiem się czy zostały dwa czy jedno.
Niestety miałam 2 tyg plamień ,więc może ten jeden obumarł ...teraz biorę luteinę i jest ok.


@Ayla1414 piękna suknia, aż mi się przypomniało jak swoją wybierałam😍
 
W pierwszej ciąży czułam, ze będzie syn, a była córka, wiec może teraz będzie na odwrót :)
Chociaż czuje się właśnie identycznie jak w pierwszej ciąży i można powiedzieć, ze w tamta ciąże tez zaszłam przy spóźnionej owulacji ;p i z ramzi tez wychodzi córka :D
A w którym tyg bylo te 145 uderzeń?
Bo ja to teraz w 10 A w wczesniej w 9 tyg wiec może wcześniej bije wolniej.
A jak bilo w ciazy z córcia ?
Co do objawy i ciazy to ja w 1 czulam się idealnie I chłopak w 2 tragicznie I chłopak w 3 dobrze też I chłopak, w 4 dobrze cora , w 5 dobrze i cora.. jakieś mdlosci byly Ale taki z którymi można było funkcjonować :D
 
Hej:)A ja zawsze do tyłu z postami i tylko nadrabiam codziennie.
Czytałam "aferę" i przykro się zrobiło, całe szczęście dobrze się to skończyło ❤
U mnie mdłości i rzyganko od czasu do czasu, brzuch jak w 5 miesiącu😂
Kupiłam też matę do akupresury ( któraś tu polecała) bo plecy mnie bolą niemiłosiernie, mam nadzieję,że trochę pomoże:)

Gratuluję udanych wizyt , a za Ciebie @Ewka34 trzymam kciuki,żeby serduszko już za tydzień było





To chyba ja☺ czekam na potwierdzenie ,były dwa pęcherzyki , jeden z zarodkiem i serduszkiem a drugi tylko z żółtkiem, lekarz mówił,że daje 50/50 więc czekam do piątku i dowiem się czy zostały dwa czy jedno.
Niestety miałam 2 tyg plamień ,więc może ten jeden obumarł ...teraz biorę luteinę i jest ok.


@Ayla1414 piękna suknia, aż mi się przypomniało jak swoją wybierałam😍
Wiesz co ale zapytaj lekarza o ta matę bo my mamy ale ja w ciąży np nie kazał mi leżeć na niej.
 
reklama
O nieee, a ja się tak napaliłam, bo wiem ,że masaży nie wolno,ale żeby też leżeć na kolcach... tego bym się nie spodziewała. Zapytam mojego, chociaż w Norwegii mogę się spodziewać przyzwolenia na wszystko pewnie😂
 
Do góry