reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Też swoją 1 ciąże poronilam i to bliźniacza. I nigdy nie zrozumiem JAK Kobieta kobiecie pisze o kastracji to był cios poniżej pasa może się powtórzę ale nie znasz mnie nie wiesz co w swoim życiu przeszłam wiesz tyle.ile tu napisałam a pomimo tego napisałaś to z takim sarkazmem ze to aż boli. Tak jak dziewczyny pisały jest różnica pomiędzy wyrażaniem opinie a umoralnianiem kogoś. Myślisz że mi łatwo że mam takie myśli? Mam mętlik w głowie i mam prawo do strachu którego Ty nie rozumiesz. Ja nie NAPISAŁAM Ci po Twoim wyznaniu np że brzydzę się narkomanów ze dla mnie to są osoby nie godne zaufania a pomimo tego zachowałam to dla siebie bo Cię nie znam. I nie wpierdzielam wszystkich do jednego wora. Mam swoje lata i nie w głowie mi przepychanki z kimś kto mnie nie zna i równiez skanczylam a na drugi raz skoro znasz depresję i też miałaś z nią problem zastanów się dwa razy zanim komuś jescze coś takiego Napiszesz bo takie słowa ranią i to cholernie!
Tez sie brzydze narkomanow. Sluszna opinia 😉 przepraszam cie jeszcze raz. Nie chcialam cie urazic. Mam powazny kryzys poniekąd z tym zwiazany i chyba po prostu nie potrzebnie sie udzielalam w takim momencie bo wyszlo jakbym wylala swoje zlosci na kogos. Nie chcialam tego. I prosze nie poruszajmy tego juz. Jest mi bardzo przykro ze kogoa urazilam. Absolutnie nie mialam tego na celu i zle mi z tym ze tak wyszlo.
 
reklama
Na poprzednim forum mialysmy jako zdjęcie zrobiona tabelkę i tam było imię, skąd się jest, imiona posiadanych dzieci, termin porodu i płeć. Zawsze można było do tego wrócić. Wątek zamknęłyśmy dużo później, bo do końca 3 miesiąca ciągle nam wpadały nowe dziewczyny.
Drugi wątek był że zdjęciami brzuszków i fasolek, trzeci z przepisami kulinarnymi.
Tak podrzucam propozycje.
Jeszcze mam propozycje co do prywatnego forum. Cały czas przychodzą tutaj nowe dziewczyny, które witam serdecznie :D tylko tak pomyślałam, żeby wątek główny cały czas zostawić tutaj, żebyśmy tutaj pisały, a stworzyły i tak już forum prywatne i tam założyły 2 tematy:
1. Jest nas już tutaj dużo, mi sie zaczyna mylić kto jest w jakim tygodniu, na kiedy termin, czy ma już dzieci czy nie i takie tam. Można by zrobić pierwszy zbiorczy post (np założyłbym go i edytowała), w którym byłoby kilka słów o każdej z nas (każda sama by pisała) np @AnSalie termin na 10.12, ciąża druga (na stanie córka z listopada 2018), podejrzewam, ze będzie córeczka :) (i po jakim czasie jak będziemy miały potwierdzane płcie to będziemy dopisywać jakie były przypuszczenia co do płci a co wyszło). Myśle, ze byłoby nam łatwiej i zawsze byłoby miejsce do którego można wrócić i sobie przypomnieć informacje o kimś :)
2. Wątek ze zdjęciami naszych brzuszków - myśle, ze zawsze raźniej będzie dziewczynom które chcą wrzucać takie zdjęcia robić to na forum prywatnym :)

Co myślicie?
 
Między mną a młodsza siostra jest 7 lat i miałam z nią pokój przez kilka lat. Dopiero rodzice odstąpili mi sypialnie jak miała 14 lat.
No wlasnie, a tutaj jest jedno pomieszczenie wiecej, dlatego mowie, ze to wszystko takie malutkie. Jakby pokoj corki byl wiekszy, to moze tam by sie dalo dac maluszka, choc z drugiej strony to przy takiej roznicy wieku, a bedzie niemal 8 lat, to chyba i tak nie za dobrze.
 
A ja bym chyba zamknęła po prostu ten wątek i dodała tylko taki post zbiorczy o każdej, hmm ? [emoji4]
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
 
Moj bebzol wciagniety na maksa.. 🙄 bardziej nie idzie..
IMAG8486_1.jpg
 
Tez sie brzydze narkomanow. Sluszna opinia 😉 przepraszam cie jeszcze raz. Nie chcialam cie urazic. Mam powazny kryzys poniekąd z tym zwiazany i chyba po prostu nie potrzebnie sie udzielalam w takim momencie bo wyszlo jakbym wylala swoje zlosci na kogos. Nie chcialam tego. I prosze nie poruszajmy tego juz. Jest mi bardzo przykro ze kogoa urazilam. Absolutnie nie mialam tego na celu i zle mi z tym ze tak wyszlo.
Ok po prostu skończmy ten temat i zacznijmy od początku 😊
 
A ja bym chyba zamknęła po prostu ten wątek i dodała tylko taki post zbiorczy o każdej, hmm ? [emoji4]
Jak zamkniemy ten watek to nie dolacza do nas nowe osoby, a szkoda sie tak od razu zamykac :) Duzo osób moze odkryc to forum np po pierwszym trymestrze, a tez chcialyby byc w gronie takich fajnych babeczek :p
 
Masz może kontakt z jakimś psychologiem? Może warto poszukać konsultacji online czy czegoś takiego? Myślę, że dla Ciebie ciąża też może być trudna i różne myśli się mogą pojawiać. Znam kilka osób, które wyszły z uzależnienia i niestety pojawiają się nawroty. Warto poszukać wsparcia, bo ciąża i poród mogą spotęgować pewne rzeczy. Nikt sam z siebie w nałogi nie wpada, zazwyczaj są to osoby bardzo wrażliwe, więc i podatne na różne zewnętrzne czynniki.
Tez sie brzydze narkomanow. Sluszna opinia [emoji6] przepraszam cie jeszcze raz. Nie chcialam cie urazic. Mam powazny kryzys poniekąd z tym zwiazany i chyba po prostu nie potrzebnie sie udzielalam w takim momencie bo wyszlo jakbym wylala swoje zlosci na kogos. Nie chcialam tego. I prosze nie poruszajmy tego juz. Jest mi bardzo przykro ze kogoa urazilam. Absolutnie nie mialam tego na celu i zle mi z tym ze tak wyszlo.
 
reklama
Do góry