reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Masz może kontakt z jakimś psychologiem? Może warto poszukać konsultacji online czy czegoś takiego? Myślę, że dla Ciebie ciąża też może być trudna i różne myśli się mogą pojawiać. Znam kilka osób, które wyszły z uzależnienia i niestety pojawiają się nawroty. Warto poszukać wsparcia, bo ciąża i poród mogą spotęgować pewne rzeczy. Nikt sam z siebie w nałogi nie wpada, zazwyczaj są to osoby bardzo wrażliwe, więc i podatne na różne zewnętrzne czynniki.
Chodze na terapie. Lecze sie na nerwice lękową plus wyjscie w pelni z uzaleznienia bo jednak w glowie wciaz duzo siedzi. Tylko wszystko tak powolne efekty przynosi ze nie mam sily na to 😓
 
reklama
Chcialabym was wszystkie przeprosic jeszcze raz 😊 jestem dosyc wybuchowa a jak sie pojawia problemy to czasem ciezko zapanowac nad emocjami. Plus te ciazowe hormony to juz w ogole sajgon przy moim charakterze nie do ogarniecia. Jeszcze mialam pod opieką syna szwagierki ktory dał strasznie popalić...zaznaczmy ze ma 7 lat a nie 4. Generalnie dzis mi wstyd za to i was jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje ze mi to wybaczycie bo mi strasznie glupio 🙈 moją glowa zawladnely glupie mysli na ktore jestem bardzo zla do tego terapia przynosi wolniejsze efekty niz te ktorych oczekiwalam a ja bym chciala najlepiej juz tu i teraz i mnie to flustruje przeokropnie 😑😔 postaram sie hamować najwyzej mnie olejcie ale bede sie starac. Nie mam na celu nigdy nikogo obrazic ❤
Sa rozni ludzie z roznymi charakterami 😘 kiedy ktos bedzie chcial kogos skrytykowac,zamiast tego niech powie ze pieknie wyglada ;)
 
Hej! :) Robiłam dziś badania krwi i moczu i trochę się zestresowałam wzrostem TSH. 6 tygodni temu było 2,8 a dziś 4,03, mimo brania leku. Wizyta za tydzień i nie wiem czy nie zrobić samowolki i nie zwiększyć dawki bo lekarka i tak pewnie to zrobi, mówiła że TSH musi być poniżej 2,5. A biorę Euthyrox 37,5 (półtorej tabletki 25) więc tak naprawdę to niewielka dawka. Chyba zwiększę od jutra, jak myślicie? Czy któraś z Was też ma TSH w okolicach 4,0?
Przypomnę że u mnie 11tc.
Inę wyniki OK, choć glukoza na czczo 93 więc górna granica normy. Muszę chyba na jeszcze zdrowszą dietkę przejść 😉
 
Hej! :) Robiłam dziś badania krwi i moczu i trochę się zestresowałam wzrostem TSH. 6 tygodni temu było 2,8 a dziś 4,03, mimo brania leku. Wizyta za tydzień i nie wiem czy nie zrobić samowolki i nie zwiększyć dawki bo lekarka i tak pewnie to zrobi, mówiła że TSH musi być poniżej 2,5. A biorę Euthyrox 37,5 (półtorej tabletki 25) więc tak naprawdę to niewielka dawka. Chyba zwiększę od jutra, jak myślicie? Czy któraś z Was też ma TSH w okolicach 4,0?
Przypomnę że u mnie 11tc.
Inę wyniki OK, choć glukoza na czczo 93 więc górna granica normy. Muszę chyba na jeszcze zdrowszą dietkę przejść 😉
A nie możesz zadzwonić jeszcze dzisiaj do lekarza, zeby powiedzial CI o ile masz zwiekszyc dawke leku?
 
reklama
Do góry