reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale to do tego zamknietego forum zostana dodane wszystkie dziewczyny stąd?
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace mamy :)
mi przyszedł list że szpitala że jestem pod opieką dodatkową lekarza w szpitalu :) tak samo jak w ostatniej ciazy, wynika to z faktu 6 ciazy (wtedy 5) wiec zapewne będę mieć więcej niż te 2 usg na ciaze.
29.05 usg
22.06 wizyta w szpitalu, ciekawe czy odrazu ust zrobią czy zapisza dopiero ;)

Od pad jestem w ciazy nie byłam na porządnym spacerze.. ciagle czuje się zmęczona.. chyba dziś się zmusze.
W nocy spać nie mogłam mimo że drzemka w dzień nie wyszła.
Także odezwe się pozniej.

Miłego dnia:)
 
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze warto jeszcze poczekać ;) tematy kto jest kto i galerie brzuszkow można tez założyć tutaj, a zdjęcia wrzucac bez głów :D generalnie mi chodzi o to, ze jak zrobimy teraz zamknięte i dodamy tam wszystkie osoby, ktore sie tu udzielaly, to na jedno wyjdzie. Nawet jesli przeniesiemy sie tam bardziej zgranym gronem po pierwszym trymestrze, to i tak cala reszta Bedzie miala dostęp i jest ryzyko, ze część z nas nie będzie sie udzielać a będzie podczytywac z krzakow. Ja bym wolala tego uniknąć.
 
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
Myślę że to bardzo dobry pomysł, dużo nas się tu zrobiło, mimo czytania codziennie , to już mi sie miesza ,fakt że mało się udzielałam , ale na forum zamkniętym zrobi się tak przytulniej.
 
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
Ja sie oczywiście dostosuje do tego, co zarzadzicie ;)
 
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze warto jeszcze poczekać ;) tematy kto jest kto i galerie brzuszkow można tez założyć tutaj, a zdjęcia wrzucac bez głów :D generalnie mi chodzi o to, ze jak zrobimy teraz zamknięte i dodamy tam wszystkie osoby, ktore sie tu udzielaly, to na jedno wyjdzie. Nawet jesli przeniesiemy sie tam bardziej zgranym gronem po pierwszym trymestrze, to i tak cala reszta Bedzie miala dostęp i jest ryzyko, ze część z nas nie będzie sie udzielać a będzie podczytywac z krzakow. Ja bym wolala tego uniknąć.
Rozumiem Twoje obawy i właściwie tez się z nimi zgadzam.
A czy osoby która sie nie udziela nie można z tego forum prywatnego powiedzmy brzydko ,,wyrzucic’’?
Ja bym chciała czasami coś bardziej osobistego napisać, ale tez chodzi mi o to, ze do tego wątku maja dostęp wszystkie osoby, nawet niezalogowane na forum, z innych tematów. Ktoś może znaleźć konkretna wypowiedz nawet po wpisaniu jakiegoś zdania w Google. Ja sama w ten sposób przeczytałam dużo wątków o pustym pęcherzyku ciążowym - właśnie poprzez wpisanie w Google hasła: pusty pęcherzyk - forum. Do forum prywatnego osoby postronne nie maja takiego dostępu, będzie nas tam kilkanaście-dziesiąt. :)
 
reklama
Do góry