reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale to do tego zamknietego forum zostana dodane wszystkie dziewczyny stąd?
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace mamy :)
mi przyszedł list że szpitala że jestem pod opieką dodatkową lekarza w szpitalu :) tak samo jak w ostatniej ciazy, wynika to z faktu 6 ciazy (wtedy 5) wiec zapewne będę mieć więcej niż te 2 usg na ciaze.
29.05 usg
22.06 wizyta w szpitalu, ciekawe czy odrazu ust zrobią czy zapisza dopiero ;)

Od pad jestem w ciazy nie byłam na porządnym spacerze.. ciagle czuje się zmęczona.. chyba dziś się zmusze.
W nocy spać nie mogłam mimo że drzemka w dzień nie wyszła.
Także odezwe się pozniej.

Miłego dnia:)
 
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze warto jeszcze poczekać ;) tematy kto jest kto i galerie brzuszkow można tez założyć tutaj, a zdjęcia wrzucac bez głów :D generalnie mi chodzi o to, ze jak zrobimy teraz zamknięte i dodamy tam wszystkie osoby, ktore sie tu udzielaly, to na jedno wyjdzie. Nawet jesli przeniesiemy sie tam bardziej zgranym gronem po pierwszym trymestrze, to i tak cala reszta Bedzie miala dostęp i jest ryzyko, ze część z nas nie będzie sie udzielać a będzie podczytywac z krzakow. Ja bym wolala tego uniknąć.
 
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
Myślę że to bardzo dobry pomysł, dużo nas się tu zrobiło, mimo czytania codziennie , to już mi sie miesza ,fakt że mało się udzielałam , ale na forum zamkniętym zrobi się tak przytulniej.
 
Myśle, ze te co wyraża chęć :) a masz jakaś propozycje?
wiadomo, ze nie będziemy dodawać tych co np napisały kiedyś tam i później nic, ale jeśli wróca i będą aktywne to dodamy jeśli będą chciały :)
Myśle, ze szczegóły możemy omówić wspólnie, ja nie chce narzucać żadnych więcej propozycji czy obostrzeń :)
Ja sie oczywiście dostosuje do tego, co zarzadzicie ;)
 
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze warto jeszcze poczekać ;) tematy kto jest kto i galerie brzuszkow można tez założyć tutaj, a zdjęcia wrzucac bez głów :D generalnie mi chodzi o to, ze jak zrobimy teraz zamknięte i dodamy tam wszystkie osoby, ktore sie tu udzielaly, to na jedno wyjdzie. Nawet jesli przeniesiemy sie tam bardziej zgranym gronem po pierwszym trymestrze, to i tak cala reszta Bedzie miala dostęp i jest ryzyko, ze część z nas nie będzie sie udzielać a będzie podczytywac z krzakow. Ja bym wolala tego uniknąć.
Rozumiem Twoje obawy i właściwie tez się z nimi zgadzam.
A czy osoby która sie nie udziela nie można z tego forum prywatnego powiedzmy brzydko ,,wyrzucic’’?
Ja bym chciała czasami coś bardziej osobistego napisać, ale tez chodzi mi o to, ze do tego wątku maja dostęp wszystkie osoby, nawet niezalogowane na forum, z innych tematów. Ktoś może znaleźć konkretna wypowiedz nawet po wpisaniu jakiegoś zdania w Google. Ja sama w ten sposób przeczytałam dużo wątków o pustym pęcherzyku ciążowym - właśnie poprzez wpisanie w Google hasła: pusty pęcherzyk - forum. Do forum prywatnego osoby postronne nie maja takiego dostępu, będzie nas tam kilkanaście-dziesiąt. :)
 
reklama
Do góry