reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No racja za czasów kiedy miałam z 10 lat jak z mamą do Wrocławia się jeździło to z przesiadką 😉 ja euthyroxu nie mogłam brać bo jest z laktozą w składzie i teraz mam letrox 75 😉 nie zapomnę jak cały czas byłam zmęczona. Ale teraz w ciąży to wstaje o 5,6 zdążyło się że o 4 i zero ze spania a później położe się na chwilkę i od razu śpię 😉
Jak coś to Euthyrox jest od jakiegoś czasu w wersji bez laktozy, całkiem niedawno się zorientowałam 😉
 
Wywaliło mi wpis :(
Chcialam się pochwalić, że już się lepiej czuje, ale mnie dzisiaj strasznie mdli :( Liczę, że do końca 3 miesiąca minie.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110]
Gratulacje pięknych zdjęć z usg [emoji3590]
Ja mam tym razem inaczej, bo zdjęcia mam na pendrive. Nie będę miała drukowanych, tylko Pani dr wrzuca na pendrive i mogę sobie robić z nimi co chce. Cały czas liczę, że między dziećmi pojawi się błona [emoji120]
Co do segregatora, to chyba kupię ten mamyginekolog. Będzie mi łatwiej ogarnąć co mam w niemieckiej karcie ciąży. Jak będę w Polsce to wezmę od mamy
Heidi Murkoff "w oczekiwaniu na dziecko". Również bardzo polecana książka, mama kupiła 21 lat temu w ciąży z moją siostrą :D Przy Nadii jakoś nie czytałam, ale przy blizniakach czuje potrzebę większej wiedzy.
 
U mnie dzisiaj 8+5, póki co czuję się coraz lepiej, chociaż wczoraj dopadła mnie zgaga gigant po kiełbasce z ogniska 😩 Ale przestały przeszkadzać mi zapachy, minimalne mdłości które miałam też minęły, trochę odżyłam 😁 Pozostał tylko ból piersi, ale jest do przeżycia... W sobotę przekopałam ogródek, brakowało mi zajęcia fizycznego, a gdzieś się trzeba wyżyć 😁 Jak Wasze brzuszki? ❤️ Ja się już w żadne spodnie nie dopinam 😱 Ale wszystkie miałam "na styk", więc co się dziwić... Chyba pora na shopping 😁
 
Wywaliło mi wpis :(
Chcialam się pochwalić, że już się lepiej czuje, ale mnie dzisiaj strasznie mdli :( Liczę, że do końca 3 miesiąca minie.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110]
Gratulacje pięknych zdjęć z usg [emoji3590]
Ja mam tym razem inaczej, bo zdjęcia mam na pendrive. Nie będę miała drukowanych, tylko Pani dr wrzuca na pendrive i mogę sobie robić z nimi co chce. Cały czas liczę, że między dziećmi pojawi się błona [emoji120]
Co do segregatora, to chyba kupię ten mamyginekolog. Będzie mi łatwiej ogarnąć co mam w niemieckiej karcie ciąży. Jak będę w Polsce to wezmę od mamy
Heidi Murkoff "w oczekiwaniu na dziecko". Również bardzo polecana książka, mama kupiła 21 lat temu w ciąży z moją siostrą :D Przy Nadii jakoś nie czytałam, ale przy blizniakach czuje potrzebę większej wiedzy.

Mam, bardzo praktyczna :) Ale czytam ratami 😁
 
reklama
Do góry