reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie dzisiaj 8+5, póki co czuję się coraz lepiej, chociaż wczoraj dopadła mnie zgaga gigant po kiełbasce z ogniska 😩 Ale przestały przeszkadzać mi zapachy, minimalne mdłości które miałam też minęły, trochę odżyłam 😁 Pozostał tylko ból piersi, ale jest do przeżycia... W sobotę przekopałam ogródek, brakowało mi zajęcia fizycznego, a gdzieś się trzeba wyżyć 😁 Jak Wasze brzuszki? ❤ Ja się już w żadne spodnie nie dopinam 😱 Ale wszystkie miałam "na styk", więc co się dziwić... Chyba pora na shopping 😁
Właśnie sobie kupiłam w lumpie pierwsze spodnie ciążowe, 20 zł, naprawdę fajne. Trochę na wyrost, bo się mieszczę w swoje ciuchy, ale niektóre spodnie mnie troszkę cisną i wczoraj wieczorem naprawdę miałam niesamowicie wzdęty brzuch, wyglądałam jakbym co najmniej zaczynała drugi trymestr. Dzisiaj 8+1.
 
Właśnie sobie kupiłam w lumpie pierwsze spodnie ciążowe, 20 zł, naprawdę fajne. Trochę na wyrost, bo się mieszczę w swoje ciuchy, ale niektóre spodnie mnie troszkę cisną i wczoraj wieczorem naprawdę miałam niesamowicie wzdęty brzuch, wyglądałam jakbym co najmniej zaczynała drugi trymestr. Dzisiaj 8+1.

No ja mam tak, że jak zakładam to są ok, ale z każdą godziną uciskają coraz bardziej, niestety mam okrutne wzdęcia po wszystkim w zasadziei chyba to jest przyczyna... Bo waga póki co stoi, nawet trochę spadła 😱
 
Bieszczady cudo <3 Właśnie oglądałam sobie Watahę, głownie dla plenerów.
W tym roku na przełomie Sierpnia i Września mamy zarezerwowane noclegi i będziemy łazić i odpoczywać.
Ja byłam w domku w Berezka i nazywa się Wataha przepiękne widoki 😍 mają stronę możesz sobie zajrzeć 😉
 
U mnie dzisiaj 8+5, póki co czuję się coraz lepiej, chociaż wczoraj dopadła mnie zgaga gigant po kiełbasce z ogniska 😩 Ale przestały przeszkadzać mi zapachy, minimalne mdłości które miałam też minęły, trochę odżyłam 😁 Pozostał tylko ból piersi, ale jest do przeżycia... W sobotę przekopałam ogródek, brakowało mi zajęcia fizycznego, a gdzieś się trzeba wyżyć 😁 Jak Wasze brzuszki? ❤ Ja się już w żadne spodnie nie dopinam 😱 Ale wszystkie miałam "na styk", więc co się dziwić... Chyba pora na shopping 😁
Ja 9+0 ale schudlam 2 kg wiec jeszcze nie zmieniam garderoby
 
Dzieki, ze pytasz, brazowy sluz wiecej sie nie pojawil, tylko brzuch mnie zaczal tak bolec troche jak na okres, ale nie jest to silny bol wiec mysle, ze nic zlego sie nie dzieje.

No wlasnie u mnie wczoraj to samo i tez wczoraj bylo 8+3, dlatego ja zwalam wine na to, ze to termin w ktorym by przypadala kolejna @. Nie wiem czy to ma sens, ale tak sobie tlumacze 🤷
Jak najbardziej ma sens takie tłumaczenie. Czasem się zdarza, że kobiety mają nawet lekkie krwawienie żywa krwią w terminie, kiedy powinna być miesiaczka.
 
Miałam iść na wizytę w czwartek, ale musiałam przyspieszyć i przełożyłam na dziś. Zgodnie z USG 9+1tc, bejbi ma 2,42cm i serduszko bije jak dzwon ❤️❤️❤️
Ale cudowny widok 😍😍 gratuluję pięknego zdjęcia i udanej wizyty 🙂

U mnie dzisiaj 8+5, póki co czuję się coraz lepiej, chociaż wczoraj dopadła mnie zgaga gigant po kiełbasce z ogniska 😩 Ale przestały przeszkadzać mi zapachy, minimalne mdłości które miałam też minęły, trochę odżyłam 😁 Pozostał tylko ból piersi, ale jest do przeżycia... W sobotę przekopałam ogródek, brakowało mi zajęcia fizycznego, a gdzieś się trzeba wyżyć 😁 Jak Wasze brzuszki? ❤️ Ja się już w żadne spodnie nie dopinam 😱 Ale wszystkie miałam "na styk", więc co się dziwić... Chyba pora na shopping 😁
Pytasz jak brzuszek. No u mnie już od jakis dwóch tygodni brzuszek typowo ciazowy i spory jak na ten czas. To jest foto z piątku.
 

Załączniki

  • IMG_20200511_145055.jpg
    IMG_20200511_145055.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry