reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Pięknie i dużo do zwiedzania 😉
To też dolnoślązaczka ? 😉
Chociaż dużo teraz kobiet tutaj choruje na tarczyce .

Tak, teraz od wielu już lat Wroclaw ale cały czas kotlina jeleniogórska i Karkonosze mnie przyciągają ;)
Chyba wszędzie z ta tarczyca u kobiet szaleństwo. Chyba co druga moja koleżanka ma jakiś problem z niedoczynnością, hashimoto
 
Hej Dziewczyny. Ja dzisiaj pojechałam do tak zwanego Harrego (ginekolog który pomógł mi zajść w ciążę [emoji14]). Ciąże chce prowadzić gdzie indziej ale Harry miał wolny termin a ja nie mogłam wytrzymać do przyszłego tygodnia z tą niepewnością.
No więc serduszko bije [emoji7] ciąża jest młodsza, wg wielkości zarodka 6+1 zaledwie. Na usg jest zapis +/- 4 dni, cokolwiek to znaczy..Tym samym termin mojego porodu zmienił się na 3-7 stycznia [emoji854][emoji6]
Zobacz załącznik 1118244
Ooo gratki!:) mam nadzieje, że też otrzymam dobre info w piątek 😍
 
Tak, teraz od wielu już lat Wroclaw ale cały czas kotlina jeleniogórska i Karkonosze mnie przyciągają ;)
Chyba wszędzie z ta tarczyca u kobiet szaleństwo. Chyba co druga moja koleżanka ma jakiś problem z niedoczynnością, hashimoto
Ja mam Hashimoto , góry uwielbiam 😊
A do Wrocławia to teraz 1h pociągiem 😊😉
Ale dobrze dobrane leki i można normalnie funkcjonować 🙂
 
Ja mam Hashimoto , góry uwielbiam 😊
A do Wrocławia to teraz 1h pociągiem 😊😉
Ale dobrze dobrane leki i można normalnie funkcjonować 🙂
No skrócili cudownie te czasy przejazdów. teraz zabrzmie jak babcia ale „za moich czasów”, jak zaczynałam studia w 2008 roku to pociąg jeździł prawie 4h do jeleniej 😂 a się jeździło bo kosztowało to 10zl... teraz to już rozpusta i najczęściej autem. Chociaż jakoś w styczniu ostatni raz byłam właśnie pociągiem - niecałe 2h, no jest różnica ogromna.

Ja na szczęście mam tylko subkliniczną niedoczynnosc, teraz dostałam dużo większa dawkę euthyroxu wiec mam nadzieje, ze na następnych badaniach wyjdzie piękny spadek tsh. No ale właśnie - dzięki temu, ze to popularne schorzenie to łatwo diagnozują i z lekami funkcjonuje się normalnie ;)
 
No skrócili cudownie te czasy przejazdów. teraz zabrzmie jak babcia ale „za moich czasów”, jak zaczynałam studia w 2008 roku to pociąg jeździł prawie 4h do jeleniej 😂 a się jeździło bo kosztowało to 10zl... teraz to już rozpusta i najczęściej autem. Chociaż jakoś w styczniu ostatni raz byłam właśnie pociągiem - niecałe 2h, no jest różnica ogromna.

Ja na szczęście mam tylko subkliniczną niedoczynnosc, teraz dostałam dużo większa dawkę euthyroxu wiec mam nadzieje, ze na następnych badaniach wyjdzie piękny spadek tsh. No ale właśnie - dzięki temu, ze to popularne schorzenie to łatwo diagnozują i z lekami funkcjonuje się normalnie ;)
No racja za czasów kiedy miałam z 10 lat jak z mamą do Wrocławia się jeździło to z przesiadką 😉 ja euthyroxu nie mogłam brać bo jest z laktozą w składzie i teraz mam letrox 75 😉 nie zapomnę jak cały czas byłam zmęczona. Ale teraz w ciąży to wstaje o 5,6 zdążyło się że o 4 i zero ze spania a później położe się na chwilkę i od razu śpię 😉
 
reklama
Ja się urodziłam 3 stycznia :D
Hej Dziewczyny. Ja dzisiaj pojechałam do tak zwanego Harrego (ginekolog który pomógł mi zajść w ciążę [emoji14]). Ciąże chce prowadzić gdzie indziej ale Harry miał wolny termin a ja nie mogłam wytrzymać do przyszłego tygodnia z tą niepewnością.
No więc serduszko bije [emoji7] ciąża jest młodsza, wg wielkości zarodka 6+1 zaledwie. Na usg jest zapis +/- 4 dni, cokolwiek to znaczy..Tym samym termin mojego porodu zmienił się na 3-7 stycznia [emoji854][emoji6]
Zobacz załącznik 1118244
 
Do góry