reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Słuchajcie.na poczatku pierwszej ciąży też byłam na takim forum. Jednak czytanie zaległych stron jest trochę męczące i przenioslysmy się do grupy tajnej na FB . Każdego dnia pierwsza zakładała.post z datą. Podobało mi się to rozwiązanie. Był porzadek. Co myślicie?
Na fejsie istnieje już kilka grup grudniowych mam. Ja tam niektóre rzeczy wole pisać anonimowo. Myśle, ze za jakiś czas przejdziemy na forum prywatne to wtedy się trochę bardziej otworzymy :) to forum ma swój urok, taka ciągłość konwersacji :)


Probuje Was dzisiaj doczytac ale nie daje rady 😅
Co do zabawek co sie nagle dame zaczynaja odzywac, to zwykle jest tak jak maja stare baterie i wtedy same sie wlaczaja kiedy chca. Tez mialam takie przypadki 😂
Poduszke rogala chyba gdzies mam, bo m kiedys kupil, jak robil zdjecia noworodkom, teraz juz tego nie uzywa ale poducha zostala, musze zobaczyc w ogole jaka ona jest, a poki co mi wystarcza zwykla poduszke miedzy kolana wlozyc i tak spie wygodnie.
W ogole dzis sie juz o wiele lepiej czuje. Zrobilam risotto z groszkiem a teraz przegladam letnie ciuchy mlodej z zeszlego roku, bo juz calkiem goraco jest. Musze poprzegladac w co sie jeszcze miesci.
U nas osttanio jednego dnia włączył się sam telewizor, a drugiego zaczął telefon szczeniaczka uczniaczka grać sam. Tez był w salonie na ławie. Nie wiem o co kaman xd
 
Dokladnie tak jest płaci zus. Ale zastanawia mnie to czy jesli korzysta z tarczy antykryzysowej to czy może ta upadłość ogłosić. Czytałam że nie [emoji2368]
No właśnie nie może. Przecież większość takich niedużych przedsiębiorców wzięłaby kasę i zamknęła biznes. Nie może ogłosić upadłości jeśli korzysta z tej pomocy.
Tylko trzeba sprawdzić co potem. Jeżeli później ogłosi upadłość to nie wiadomo kto będzie macierzyńskie płacił. Powinien ZUS. A teraz na zwolnienie to normalnie będzie mogła pójść.
Ale to wszystko do sprawdzenia jeszcze.
 
Super! Który tydzień i dzień? Masz jakieś fotki? :)
Mam potem wstawię. Ja trochę załamana jestem. Z jednej strony się cieszę a z drugiej wolałbym nie być znowu w ciazy. Może egoistyczne z mojej strony. Chciałabym odpocząć, wyjść do ludzi. No ale cóż. Chociaż tyle, że młoda jestem to przed 30 ka już dwójka będzie odchowana.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem po wizycie. Moja ciąża ma 6+4 . Termin na 27.12.2020 i biło już serduszko;) jestem szczęśliwa że lekarz powiedział że są dobre rokowania i że rozwija się dobrze. Nie jak w ostatniej ciąży ze nawet serduszka nie mialo.


Dziewczyny jakie bierzecie witaminy ? Ja biorę pronatal uno i kwas foliowy. Czy powinnam coś jeszcze? Zapomniałam spytać lekarza
Biore prenatal uno i tam już jest kwas foliowy więc nie trzeba brać dodatkowi.
 
Do góry