reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jeśli w ciągu 5 dni przed porodem tatuś zrobi test na korone i wyjdzie ujemny to może być przy porodzie ;)))
Obawiam się, ze w grudniu może być taka sama sytuacja, o ile nie znowu całkowite zawieszenie...
niestety prawdopodobnie będzie następny szczyt epidemii na jesień i do tego nałoży się jeszcze grypa, która najbardziej atakuje w listopadzie i grudniu...

Ogólnie przepraszam, ze tak w 3 częściach odpisałam, ale jak was nadrabiam to w partiach i wole po każdej partii zanim odejdę od telefonu to opublikować co napisałam, żeby mi się nie skasowało :D
Ostatnio jakieś zabiegane dni mam i robię sobie tu zaległości :D
 
reklama
Mam do was pytanie. Byłam na usg, lekarz nie mógł mi powiedzieć czy to ciąża pojedyncza czy bliźniacza. Na usg widać zarodek z serduszkiem oraz drugą plamkę nie wiele mniejszą bez serduszka. Czy to może być pęcherzyk żółtkowy ? Ale według mnie jest trochę za duży jak na 7 tydzień ciąży. Lekarz powiedział ze na ta chwile nic niepokojącego nie widzi.
4A23C256-A904-4302-A5C0-C9FAF3F87696.jpeg
 
Mam potem wstawię. Ja trochę załamana jestem. Z jednej strony się cieszę a z drugiej wolałbym nie być znowu w ciazy. Może egoistyczne z mojej strony. Chciałabym odpocząć, wyjść do ludzi. No ale cóż. Chociaż tyle, że młoda jestem to przed 30 ka już dwójka będzie odchowana.
Grunt to pozytywne myślenie! :) Będzie dobrze, ja miło wspominam te początki z maluchami :) jak starszy (choć nadal malutki bo przecież dwulatek) całował i bujał braciszka, jak zaniósł mu wszystkie swoje misie do łóżeczka tak że niemowlaka ledwo było widać 😂 albo jak spali razem w jednym łóżku / wózku :) nie będzie łatwo, ale gra warta świeczki, szybko się zaczęli razem bawić i w sumie wychowują się razem :) ja to z kolei już się troszkę ustatkowalam i zdążyłam zapomnieć jak pachnie pielucha, co to znaczy wstawać 50 razy w nocy i jeść śniadanie o 14 haha 😂
 
To sie dziwisz ze zakaz seksu 😂 do konca 1 trymestru mysle ze na bank nie bedzie pozwolenia na ruchanko 😂 u mnie 1 poronienie i lekarz zabronil seksu plus mam lezec wiekszosc dnia w lozku i odpoczywac zeby zapobiec ewentualnej powtorce mimi se jest wszystko ok tylko progesteron byl nie najlepszy.
Co lekarz to opinia ;) mi lekarka powiedziała, ze nie ma żadnych objawów odklejenia się wiec nie musze się stresować i mam normalnie żyć. Taka ciaza jeśli się ma wyronić to się wyroni nawet gdybym leżała plackiem bo będzie to oznaczało wady płodu.

Myśle, ze leżenie to pomaga tylko jeśli są właśnie problemy z odklejaniem.
 
Ja właśnie zaczynam swoją dzienną dawkę męczarni... Turbo mdłości mam właśnie wieczorem i to przez kilka godzin ... Zaczynają się po tym jak mi się rozpuszczą dwie tabletki luteiny. No masakra... A do tego jeszcze niefortunnie starszak mnie kolanem w brzuch zawadził, zabolało :/ a młodszy uwielbia maminy mięciutki brzuszek (te kilka kg nadwagi...) i ciągle mi tam nos wciska jak się przytula. Chyba po tym USG jak wszystko wyjdzie dobrze to im powiemy też, głównie po to żeby na mnie uważali, choć wiem że dla nich to będzie abstrakcyjnie odległy termin. Do tego jak jakiś czas temu się kłócili o imię dla dzidziusia (aż się pani w sklepie pytała czy dzidziuś w drodze a ja mówię że nie, kłócą się o hipotetycznego haha ) tak ostatnio mówią że nie chcą dzidziusia bo im będzie wszystko psuł. Uh. To będzie trudna rozmowa.
 
reklama
Co lekarz to opinia ;) mi lekarka powiedziała, ze nie ma żadnych objawów odklejenia się wiec nie musze się stresować i mam normalnie żyć. Taka ciaza jeśli się ma wyronić to się wyroni nawet gdybym leżała plackiem bo będzie to oznaczało wady płodu.

Myśle, ze leżenie to pomaga tylko jeśli są właśnie problemy z odklejaniem.
U mnie jest poza progesteronem wszystkonok ale lekaz karze odpoczywac...nie bede sie sprzeczac 😂 nawet nie mam sil na nic innego🤣🤦‍♀️🤣
 
Do góry