reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzieki dziewczyny za pocieszenie z tym placzem i hormonami bo myslalam ze to tylko mi sie cos grubo poprzestawialo
 
reklama
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia [emoji7] Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami [emoji7] zakochałam się [emoji7] maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa [emoji7]
Ale pięknie widać [emoji3590]
Bardzo się cieszę [emoji4]
 
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Boskie cudenko 😍😍😍😍😍😍 gratuluje 😘😘😘😍
 
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Jeej jaki fajniutki :D :D :D
 
@Ewka34 czarna plamę czyli co widać? Pecherzyk? :)

@martini31 jaki duży fajny bobas! :) chyba masz tutaj najstarsza ciąże z nas? :)

Co do płaczu w ciąży ja w tej popłakałam się już 3x można powiedzieć bez powodu. Raz jak zobaczyłam na YouTube bajkę kici koci (nie wiem czemu, tam nie było nic wzruszającego nawet), drugi raz jak czytałam po raz pierwszy córce książkę ,,tak bardzo Cię kocham’’ - to już mogło byc wzruszające ;p a za trzecim razem wpadłam w taki placz, ze po prostu wyłam - podczas oglądania filmu ,,cudowne dziecko’’ i umarł tam piesek - przez dobre 15min zanosilam się płaczem i mąż nie był w stanie mnie uspokoić :D
 
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu 🤣🤣🤣
Łączę się z Toba w bólu bo ja też dziś przecierpiałam swoje z bólem głowy. Niby można paracetamol ale stwierdziałam, że przetestuje sposób, który podała mi koleżanka dziś: cebula - odkroić takie 2 krążki dać na czoło i zawinąć opaską, żeby delikatnie uciskało. Nie wiem czy to na zasadzie placebo ale zadziałało i ból głowy minął.
@martini31 gratulacje przepiękne zdjęcie 😍
@calathea @Ewka34 również gratulacje 😍
 
U mnie dziewczyny nie ma serduszka jeszcze. Ciąża młodsza ale nie podał dokładnie co do dnia. Około 6.
Pierścionek z brylantem jest, na upartego mówi jak się człowiek wpatrzy to coś tam pulsuje, mi się też wydawało przez chwilę ale pewności nie ma.
Mam zrobić krzywą cukrową i przyjść za 2 tyg.
 
U mnie dziewczyny nie ma serduszka jeszcze. Ciąża młodsza ale nie podał dokładnie co do dnia. Około 6.
Pierścionek z brylantem jest, na upartego mówi jak się człowiek wpatrzy to coś tam pulsuje, mi się też wydawało przez chwilę ale pewności nie ma.
Mam zrobić krzywą cukrową i przyjść za 2 tyg.
Ale skoro jest pierścionek z brylantem tzn ze już się pojawia zarodek! <3
Tydzień niecały minie i będzie widać bijące serduszko :)
Czemu krzywa cukrowa? Miałaś nieprawidłowy cukier już na czczo czy wcześniej cukrzyce ciążowa?
 
Mam pcos i jeden wynik poza normą a drugi w normie.
Ale skoro jest pierścionek z brylantem tzn ze już się pojawia zarodek! Tydzień niecały minie i będzie widać bijące serduszko :)
Czemu krzywa cukrowa? Miałaś nieprawidłowy cukier już na czczo czy wcześniej cukrzyce ciążowa?
 
reklama
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Boże jakie to sliczne!!! ❤️❤️❤️ Gratulacje!
 
Do góry