reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Łączę się z Toba w bólu bo ja też dziś przecierpiałam swoje z bólem głowy. Niby można paracetamol ale stwierdziałam, że przetestuje sposób, który podała mi koleżanka dziś: cebula - odkroić takie 2 krążki dać na czoło i zawinąć opaską, żeby delikatnie uciskało. Nie wiem czy to na zasadzie placebo ale zadziałało i ból głowy minął.
@martini31 gratulacje przepiękne zdjęcie 😍
@calathea @Ewka34 również gratulacje 😍
Ooo sprawdze nastepnym razem w takim razie. Nie wiem czy nie mialam za niskiego cisnienia bo wypilam kawe i jak ręką odjął nagle czuje sie swietnie 🙄 ale ze 2 dni temu bralam paracetamol bo juz pozno bylo a spac nie moglam z bolu
 
reklama
U mnie dziewczyny nie ma serduszka jeszcze. Ciąża młodsza ale nie podał dokładnie co do dnia. Około 6.
Pierścionek z brylantem jest, na upartego mówi jak się człowiek wpatrzy to coś tam pulsuje, mi się też wydawało przez chwilę ale pewności nie ma.
Mam zrobić krzywą cukrową i przyjść za 2 tyg.
Mam podobnie. Ciąża młodsza... Pęcherzyk widoczny z całkiem żółtym. (Ys 3mm) mam przyjść za 10 dni na kontrole...
 
U mnie dziewczyny nie ma serduszka jeszcze. Ciąża młodsza ale nie podał dokładnie co do dnia. Około 6.
Pierścionek z brylantem jest, na upartego mówi jak się człowiek wpatrzy to coś tam pulsuje, mi się też wydawało przez chwilę ale pewności nie ma.
Mam zrobić krzywą cukrową i przyjść za 2 tyg.
A ile młodsza? Jak się nie rozjeżdża bardziej niż 2 tyg to nie ma się czym martwić ;))
 
Niewiem jak wy funkcjonujecie ja to 5 metrów od toalety się nie odalam. Wczoraj byłam na sor dostałam kroplowke i wszystko ok po prostu takie ciężkie mdłości.
 
reklama
Do góry