reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
GRATULUJĘ! Toż to juz nie fasolka a mały człowiek ☺☺. Jeszcze raz gratuluje !!!!
 
Nie lubie ciążowych spodni. Większość jest dużych, a nosze rozmiar 34. Jeszcze hm ma w miarę ok rozmiarówke, ale i tak wolę zwykle legi.
Ja też nie lubię ciążowych spodni a szczególnie tych z materiałem na brzuch...🤐w poprzedniej ciąży zamówiłam zrobię dwie takie pary i myślałam że zwariuje😤od momentu założenia było mi niewygodnie i jeszcze gorąco bo ciepła jesień a rodziłam w październiku. Po całym dniu mimo że rozmiar był jeden większy mimo wszystko i tak gdzieś mnie uwieralo i swedzialo.😉wolałam sukienki i leginsy noszone pod brzuszkiem😀
 
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Ojejkuuu. Jaki piękny *.* gratulacje!!!
 
Byłam dzisiaj na usg i zobaczyłam po raz pierwszy w życiu zarodek z bijącym serduszkiem. Wiek jak z miesiączki 7 plus 2. Jeśli ktoś pamiętał i trzymał kciuki, to dziękuję. Dostałam też duphaston na wszelki wypadek, ze względu na moją historię poronień, ale na razie nie mam żadnych plamień ani innych zlych objawów. Jak myślicie - brac, nie brać?
Gratulacje [emoji2]
Jeśli chodzi o duphaston to pewnie brać skoro lekarz zalecił.
 
Z wlasnej woli ;) dzkoda mi dziecka w zlobku,a chce zrezygnowac bo zlobek kosztuje nas 1200zl ;)
A to faktycznie lepiej posiedzieć w domu i odpocząć tym bardziej jeśli objawy są dokuczliwe a jeśli gin wpisała lato czemu by nie 😉Pozatym wydaje mi się że każda z nas ma możliwość wyboru,różne stanowiska pracy i samopoczucie😉
 
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍


Gratulacje ! 🙂
 
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Cudowne malenstwo 😍😍😍
 
reklama
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Serdeczne gratulacje! 😍 Pozytywnie zazdroszczę tak pięknego zdjęcia 😍😍😍 ja aktualnie 7+6 więc jeszcze trochę poczekam na takie śliczności 😉
 
Do góry