reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Właśnie wyszłam, jest ok. Słyszałam serducho, idealne tętno na ten moment. Mam kartę ciąży.
Idę do męża i aż nie wierze.

Próbuje się umówić na kolejna wizytę u mojej pani ginekolog ale jest oblegana i ciężko bardzo.
Powiedziała, ze jak za 3tyg będzie ok (mam zrobić usg) to mam się z tym oswajać bo już powinno być ok.
Ciaza nieznacznie młodsza, termin na 20 grudnia. Obecnie 6+4 ;)

Nie wierze! Dzięki za kciuki!

Cudownie kochana czyli dzisiaj nasz szczęśliwy dzień !!! ❤️😘🥰
 
reklama
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
 
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
Serio...prosze zrob test a nie wyszukuj znowu objawow. Nikt ci nie wywróży. Nie chce byc nie grzeczna ale co ci mamy powiedziec jedna ma zyly bo sie zrobily od nieczego inna od ciazy a inna nie ma wcale. Test albo beta ci rozjasni wszystko nie ma sie co doszukiwac kazdej drobnistki bo zeswirujesz moja droga. Jednak trzymam kciuki ❤ u mnie zyly pojawily sie kolo 6 tygodnia.
 
Też mam na 20 grudnia !
Jakie było tętno jeśli mogę wiedzieć ?
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)
Cudownie kochana czyli dzisiaj nasz szczęśliwy dzień !!! ❤️😘🥰

Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p
 
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)


Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p


Super :) U mnie 121 tętno.

Cieszę się Waszym szczęściem. Dzisiaj dobry dzień !
Oby tak dalej !
 
Staram sie narazie nie wybuchnąć. Jest ciezko ale jeszcze daje rade 😂 na szczescie moj facet jest po mojej stronie i razem smiejemy sie z jej "wskazowek"...powiem jeszcze ze jako osoba nie chodzaca do kosciola codziennie od okolo 18 do 22 sluchamy rozanca, mszy i spiewow ktore wlacza tesciowa.
A pro po moze ktos wie w jaki sposob grzecznie powiedziec tej kobiecie aby dala nam spokoj. Chodzi o to ze dzien w dzien mowi zebysmy wierzyli w boga, mi mowi zebym z nia rozance odmawiala. Jak facet staje w mojej obronie to tesciowa mowi "nie mowie do ciebie" wiec w sumie namawia mnie...ja uczestniczyc w tym nie chce ale dzien w dzien to samo dręczenie...jak powiedziec zeby sie odczepila z tym zeby sie nie obrazila 🙈🙈🙈 help 😂
Chyba Ewa będzie wiedziała jak Ci pomóc [emoji16]
 
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
W pierwszej ciąży już zanim zrobiłam test to był pierwszy objaw ciąży. Pełno żył na piersiach. W tej ciąży tylko brzuch wzdęty i brak okresu. Żył nawet nie mam teraz a mam 6+4
 
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)


Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p
To tetno podaje lekarz czy jest moze na usg gdzies podane 😂 bo mi nie powiedzial, ja sie nie pytalam a ze powiedzial ze wszystko super to juz bylam zbyt podekscytowana zeby nawet myslec o pytaniu sie czegokolwiek 😂
 
reklama
Do góry