reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Właśnie wyszłam, jest ok. Słyszałam serducho, idealne tętno na ten moment. Mam kartę ciąży.
Idę do męża i aż nie wierze.

Próbuje się umówić na kolejna wizytę u mojej pani ginekolog ale jest oblegana i ciężko bardzo.
Powiedziała, ze jak za 3tyg będzie ok (mam zrobić usg) to mam się z tym oswajać bo już powinno być ok.
Ciaza nieznacznie młodsza, termin na 20 grudnia. Obecnie 6+4 ;)

Nie wierze! Dzięki za kciuki!

Cudownie kochana czyli dzisiaj nasz szczęśliwy dzień !!! ❤️😘🥰
 
reklama
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
 
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
Serio...prosze zrob test a nie wyszukuj znowu objawow. Nikt ci nie wywróży. Nie chce byc nie grzeczna ale co ci mamy powiedziec jedna ma zyly bo sie zrobily od nieczego inna od ciazy a inna nie ma wcale. Test albo beta ci rozjasni wszystko nie ma sie co doszukiwac kazdej drobnistki bo zeswirujesz moja droga. Jednak trzymam kciuki ❤ u mnie zyly pojawily sie kolo 6 tygodnia.
 
Też mam na 20 grudnia !
Jakie było tętno jeśli mogę wiedzieć ?
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)
Cudownie kochana czyli dzisiaj nasz szczęśliwy dzień !!! ❤️😘🥰

Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p
 
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)


Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p


Super :) U mnie 121 tętno.

Cieszę się Waszym szczęściem. Dzisiaj dobry dzień !
Oby tak dalej !
 
Staram sie narazie nie wybuchnąć. Jest ciezko ale jeszcze daje rade 😂 na szczescie moj facet jest po mojej stronie i razem smiejemy sie z jej "wskazowek"...powiem jeszcze ze jako osoba nie chodzaca do kosciola codziennie od okolo 18 do 22 sluchamy rozanca, mszy i spiewow ktore wlacza tesciowa.
A pro po moze ktos wie w jaki sposob grzecznie powiedziec tej kobiecie aby dala nam spokoj. Chodzi o to ze dzien w dzien mowi zebysmy wierzyli w boga, mi mowi zebym z nia rozance odmawiala. Jak facet staje w mojej obronie to tesciowa mowi "nie mowie do ciebie" wiec w sumie namawia mnie...ja uczestniczyc w tym nie chce ale dzien w dzien to samo dręczenie...jak powiedziec zeby sie odczepila z tym zeby sie nie obrazila 🙈🙈🙈 help 😂
Chyba Ewa będzie wiedziała jak Ci pomóc [emoji16]
 
Dziewczyny, mam coraz bardziej widoczny żyłki na piersiach,. Spóźnię sie 2 dzień. Wiem powinnam zrobić test ale w tej chwili niemam jak pojechać do apteki. Czy to mógł by być taki objaw wczesnej ciąży? Jak było u was?
W pierwszej ciąży już zanim zrobiłam test to był pierwszy objaw ciąży. Pełno żył na piersiach. W tej ciąży tylko brzuch wzdęty i brak okresu. Żył nawet nie mam teraz a mam 6+4
 
126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)


Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p
To tetno podaje lekarz czy jest moze na usg gdzies podane 😂 bo mi nie powiedzial, ja sie nie pytalam a ze powiedzial ze wszystko super to juz bylam zbyt podekscytowana zeby nawet myslec o pytaniu sie czegokolwiek 😂
 
reklama
Do góry