reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A tak zachwalałam że tak ładnie jem
Heh niedobrze mi . Nie zjem chyba obiadu .
Wszystko mi śmierdzi .
Pić mi się chce .
Wy też tak pijecie ?
Ja już chyba coś pod 3 liter dzisiaj podchodzi . Wody .
 
Halo Rumiankowa jak tam ?
Właśnie wyszłam, jest ok. Słyszałam serducho, idealne tętno na ten moment. Mam kartę ciąży.
Idę do męża i aż nie wierze.

Próbuje się umówić na kolejna wizytę u mojej pani ginekolog ale jest oblegana i ciężko bardzo.
Powiedziała, ze jak za 3tyg będzie ok (mam zrobić usg) to mam się z tym oswajać bo już powinno być ok.
Ciaza nieznacznie młodsza, termin na 20 grudnia. Obecnie 6+4 ;)

Nie wierze! Dzięki za kciuki!
 
Właśnie wyszłam, jest ok. Słyszałam serducho, idealne tętno na ten moment. Mam kartę ciąży.
Idę do męża i aż nie wierze.

Próbuje się umówić na kolejna wizytę u mojej pani ginekolog ale jest oblegana i ciężko bardzo.
Powiedziała, ze jak za 3tyg będzie ok (mam zrobić usg) to mam się z tym oswajać bo już powinno być ok.
Ciaza nieznacznie młodsza, termin na 20 grudnia. Obecnie 6+4 ;)

Nie wierze! Dzięki za kciuki!

Też mam na 20 grudnia !
Jakie było tętno jeśli mogę wiedzieć ?
 
Alez mnie drazni tesciowa....ogolnie to jestem tak zmeczona ze musze zrobic drzemke w dzien bo oczy mi same lecą, cos okropnego. Lekarz kazal mi lezec co konca 1 trymestru czyli okolo 4tyg jeszcze. Mowil zebym sie powstrzymala od aktywnosci raczej i wiekszosc lezala. Jestem ogolnie tez strasznie oslabiona. No ale tesciowa widzac mnie wychodzi z tekstem juz ktorys raz ze moze bym gdzies wyszla, pocwiczyla to sie rozbudzę, a ja za kazdym razem jej mowie ze w moim przypadku jest to nie wskazane...no ale minie dzien czy dwa i historia sie powtarza...mam dosc czemu ludzie tego nie rozumieja?
O matko. Masz z nią los :/ strasznie upierdliwa.. Mąż nie może z nią porozmawiać? :/
 
reklama
Tak dokladnie tak jest. To bedzie moje w sumie 1 dzieciątko i kazdy mnie poucza i mowi co mam robic, jak mam robic, jak ta osoba robila itp. Mam dosc sluchania tego. Kazdy przypadek jest inny. Dodatkowo mam teraz mdlosci i problem z apetytem to tesciowa sie wrecz obraza ze odmawiam jedzenia "Bo jak nie bede jadla nie bede miala sil" przy czym ona twierdzi ze w kazdej z 4 ciaz wymiotowala i na poczatku po 10 kilo schudla 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ogolnie z tym tez jest problem bo ona ma nadwage a ja ile bym nie jadla to nie tyje i wmawia mi ze i tak sie roztyje bo tak w ciazy jest 🤷‍♀️🤦‍♀️🙈
Masakra. Ciężki przypadek Ci się trafił :o
Strasznie zacofana... Ja przytyłam trochę ale już w szpitalu zrzuciłam. Brzuch po 5 dniach od wyjścia ze szpitala.. IMG_20180814_142750.jpg
A jak będzie uparta to jej powiedz, że Ty będziesz chudziutka bo nie masz tendencji jak ona [emoji16] A nawet jak utyjesz to niech się nie interesuje. Najważniejsze jest zdrowie a nie to ile kto kg przybiera.. Ja to Cię podziwiam za spokój przy niej.
 
Do góry