reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tragedia miec takich tesciow. Wspolczuje ci i wiem co przechodzisz! 😰 my wlasnie tez w bloku. Jednak dom to co innego i mieszkanie np na osobnych pietrach jednak i tak nigdy nie bedzie to jak mieszkanie u siebie i czucie wolnosci. Na golasa juz nie za bardzo pochodze 😂😂😂

Mieszkamy z moimi rodzicami właśnie w ten sposób, oni dół my góra. Czasem mam ich dość, ale widzę też dużo plusów takiego mieszkania razem :) No i na szczęście mój mąż się z nimi dobrze dogaduje, mam wrażenie że jego kochają bardziej 😂🙈 W przeciwnym razie na pewno byśmy myśleli o czymś swoim, czego zresztą nie wykluczamy :)
 
reklama
E nie prawda. Mój lekarz dopiero zaczął tam pracować jak szłam do porodu. Nawet mu nie powiedziałam, że jestem. Może powinnam bo by poród odbierał. Ale mimo wszystko mian dobra opiekę. Położne młodziutkie, super dziewczyny. Po porodzie też cała sala młodych pielęgniarek. Każda jedna uśmiechnięta, pomaga, doradza, dbaja o matki i dzieci. Poród miałam straszny, na koniec było chyba z 10 osób przy mnie bo szykowali mnie do cesarki, która nie wypaliła jednak. Polecam ten szpital. A na Czarnowie nigdy nie byłam, masz jakieś opinie od znajomych?
Jedna od znajomej negatywną o Prostej ale rodzila 8 lat temu, o Czarnowie nie mam. Czytam opinie na Mama w mieście Kielce czy Świadomy poród Kielce, ale ile dziewczyn tyle opini
 
O matkoo podziwiam Was! Ja ani jednego dnia bym nie przeżyła z treściami!! :p z moją mamą może z 10 dni bez kłótni :p wiec dzięki Bogu mieszkamy sami. Rok temu kupiliśmy domek ze sporą działką, wyremontowaliśmy całość w środku ... Teraz mogę się poświęcać urządzaniu ogrodu :) a mam na tym punkcie bzika 🙈 co chwile kupuje nowe krzaczory :p
My tez kupilismy dzialke mielismy juz tylko dostac pozwolenie i sie budowac! I przyszedl wirus i wszystko zatrzymal :(
 
Dr Wolder. O Czarnowie słyszałam sams dobre opinie, najgorsze o Kościuszki... Na Prostej rodziło kilka znajomych, opinie bardzo skrajne - od zachwyconych, po kończące się w sądzie :/
Wolder super lekarz. Jeździłam do niego na 3d i prenatalne :) serio? To chyba pomyślę o czarnowie. Chociaż nie wiem bo mam lekarza na Prostej..
 
Ponoć drugie dzieci są większe, ale są kobiety które rodzą naturalnie nawet dzieci około 4,5kg :)
Ja do Warszawy mam daleko, ale tez już słyszałam o dr Puzynie, który to jest chyba najbardziej przychylnym lekarzem w Polsce jeśli chodzi o vbac i pod jego opieka rodza naturalnie nawet kobiety po 3cc.
Mi w szpitalu jeden z lekarzy powiedział że o co chodzi czemu cc skoro dziecko ma tylko 4kg🤔bo przecież mieli pacjentke która urodziła naturalnie dziecko 5500😮wow.szacun ale to zależy od kobiety i która ciąża też ma znaczenie pewnie.Co do tego że drugie dziecko wieksze nie zawsze się sprawdza moja koleżanka pierwsze urodziła 4200 a drugie po 3latach 3400 i obie ciaze w 39tyg natomiast druga koleżanka drugie miała większe.U nas od początku lekarz stwierdzi że dziecko duże będzie ale swoje warzywa i owoce cała ciaze(lekarz wiedział więc witamin żadnych nie kazał mi brac)a może to przez leczenie infekcji antybiotykami.albo geny. Najważniejsze że synek zdrowy, 90cm wysokości i 12kg.duzy chłop po tacie😉
 
O matkoo podziwiam Was! Ja ani jednego dnia bym nie przeżyła z treściami!! :p z moją mamą może z 10 dni bez kłótni :p wiec dzięki Bogu mieszkamy sami. Rok temu kupiliśmy domek ze sporą działką, wyremontowaliśmy całość w środku ... Teraz mogę się poświęcać urządzaniu ogrodu :) a mam na tym punkcie bzika 🙈 co chwile kupuje nowe krzaczory :p
My niestety na kupno sobie nie mozemy aktualnie pozwolic. Ja dopiero koncze szkole, moj facet tak samo z tym ze juz pracuje w zawodzie ale przez czas szkoly mial niskie wyplaty. Dopiero teraz podwyzka. No i ceny tu w austrii sa zatrważające niestety zwlaszcza wieden...
 
Wolder super lekarz. Jeździłam do niego na 3d i prenatalne :) serio? To chyba pomyślę o czarnowie. Chociaż nie wiem bo mam lekarza na Prostej..

Kurczę, nie wiem z własnego doświadczenia bo to moja pierwsza ciąża, więc kieruję się opiniami innych... Kilka moich znajomych rodziło na Prostej i były zadowolone. Może jak masz tam lekarza to też inaczej to wygląda. Ja od początku chciałam na Czarnowie, dlatego zmieniłam lekarza, bo moja wcześniejsza pracowała na Kościuszki.
 
reklama
Ponoć drugie dzieci są większe, ale są kobiety które rodzą naturalnie nawet dzieci około 4,5kg :)
Ja do Warszawy mam daleko, ale tez już słyszałam o dr Puzynie, który to jest chyba najbardziej przychylnym lekarzem w Polsce jeśli chodzi o vbac i pod jego opieka rodza naturalnie nawet kobiety po 3cc.
Gdyby była to pierwsza ciąża to nieważne miejsce w Polsce pojechalibyśmy😉ale teraz koronawirus,małe dziecko w domu to nie dla mnie.A do Łodzi mamy nie tak daleko tylko nie wiem do kogo się kierować bo moja gin już nie pracuje w Matce Polce.
 
Do góry