reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziś pierwsze USG 5+3 beta 8111. Serduszka pewnie nie zobaczę jeszcze. Wiecie może czy zdjęcie z usg na pierwszej wizycie dostanę ? To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona w tym temacie.

Dziewczyny nie które dostawały samego pęcherzyka mi dopiero zdjęcie dali jak było serduszko w 6+3 ale pewnie wszystko zależy od lekarza :)
 
Teraz to już styczniowe mamy co najwyżej mogą się pojawić. Grudniowe już wszystkie wiedzą a raczej powinny wiedzieć [emoji6]
Nikoniecznie ;) nie kazda dziewczyna czeka na szpilkach, zeby zaraz jak najszybciej zrobic test ;) ja np teraz jestem dopiero 5 dni po spodziewanym okresie, a termin mam na 27.12, wystarczy zeby inna dziewczyna miala dluzsze cykle, albo później test zrobiła i jeszcze moze sie łapać na grudzień.
Dziewczyny a ja z takim dziwnym pytaniem. Czy któraś z Was ma powiększony brzuch bardziej z jednej strony? Ja mam z prawej strony większy brzuch i teraz nie wiem czy miałam tak wcześniej czy dopiero w ciąży mi się tak zrobiło. A zwróciłam na to uwagę, bo czuje dyskomfort w tych okolicach. To niby nie ból, ale takie dziwne uczucie. Brzuch jest raczej tak samo miękki jak z drugiej strony, bo się obmacałam, ale jednak z tej prawej strony jak dotykam to tak dziwnie. A no i jak byłam na usg to z tej prawej strony był pęcherzyk z zarodkiem, ale to przecież jeszcze nie jest tak wysoko, bo ja już ten dyskomfort odczuwam mniej więcej na wysokości pępka i poniżej
Ja przez skolioze też mam brzuch bardziej wypchany z jednej strony :D a w pierwszej ciąży uwidocznilo mi sie to bardzo na podbrzuszu. Z jednej strony taka górka. Wyrownalo sie z czasem ;)
Ja mam dziś pierwsze USG 5+3 beta 8111. Serduszka pewnie nie zobaczę jeszcze. Wiecie może czy zdjęcie z usg na pierwszej wizycie dostanę ? To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona w tym temacie.
Wszystko zależy od lekarza. Jeśli ci bardzo zależy na zdjęciu, to zawsze mozesz zapyta, może po prostu ci da ;)
 
Super gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]
Bądźcie zdrowi [emoji2956]
Dziewczyny, miałam dzisiaj robione USG, ciąża dobrze się rozwija, wiek ciąży jest zgodny z miesiączka 6+1. I bije już serduszko pięknie [emoji173] tak się cieszę, mam taką nadzieję, że tym razem wszystko bedzie dobrze i urodzę zdrowego dzidziusia[emoji64]
 
Dziewczyny, miałam dzisiaj robione USG, ciąża dobrze się rozwija, wiek ciąży jest zgodny z miesiączka 6+1. I bije już serduszko pięknie ❤ tak się cieszę, mam taką nadzieję, że tym razem wszystko bedzie dobrze i urodzę zdrowego dzidziusia👶

Gratulacje :)


Ja mam dziś pierwsze USG 5+3 beta 8111. Serduszka pewnie nie zobaczę jeszcze. Wiecie może czy zdjęcie z usg na pierwszej wizycie dostanę ? To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona w tym temacie.

Zależy od lekarza, jeden da drugi nie, najlepiej poprosić czy można dostać :)
 
@Akuku współczuję mam podobnie. W pierwszej ciąży do połowy się męczyłam i teraz przy piątym szykuje się powtórka z rozrywki...

To ja w 2giej I teraz w 6tej :(

Co to
za apka? Ja zainstalowałam ciąża +

Też już widzę :) czy któraś z Was jeszcze nie ma zrobionego USG? ? Czy zostałam sama? :D dziś mam 5+6... A usg we wtorek 5 maja...

Ja nie mialam ust.. będę miała pierwsze w ok 12 tyg (uk) :(

Nie wiem dlaczego tego nie stosuja moze jej nie znaja? Zapytaj swojego ginekologa o to ja lekarzem nie jestem wiec ci nie powiem czemu nie stosują. Tak czy tak w 12 tygodniu wyrostek jest juz jasno okreslony a i tak czesto lekarze dopiero kolo 20 nawet tygodnia mowia o płci...

Coraz więcej ginie stosuje metodę wyrostka. Ale to trzeba ja znac dokladnie.
W uk też sprawdzają pod tym kątem Ale nie mówią, zapisują sobie I jak się potwierdziła. 20 tyg mówią plec jak nie to mówią że nie mogą ocenić.
 
reklama
Do góry