reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam kilka poronień za sobą. Strach już z nami zostanie...ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze [emoji4]
Łapie mnie lekki stres przed jutrzejsza wizytą. Z jednej strony czuję, że tym razem jest dobrze. Z drugiej boję się cieszyć i nastawiać aż tak pozytywnie.

Aaaa co to ze mną zrobiło? Ja naprawdę podeszłam do tematu poronienia bardzo spokojnie, nie bolało mnie to, nie płakałam bo uznałam, że to nic innego jak dobór naturalny. Cieszyłam się, że nikt nie wie i mi nie współczuję bo współczucia nie potrzebowałam.

Ale jednak przy kolejnej ciąży jakiś lęk jest.
 
reklama
A czy na blizniaki to objawy zawsze musza byc intensywniejsze?

Nie mam jakichś super intensywnych,lekko mdli i lekko bolą piersi po bokach + nic mi się nie chce😄
Także wszystko przed tobą 😉



QUOTE="Rumiankowa, post: 19454614, member: 197540"]
Nie strasz :D Ja się pocieszam, że mam za słabe objawy na bliźniaki 😆 ale i tym, że żadnej historii bliźniaków w rodzinie.
[/QUOTE

Też u mnie nigdy w rodzinie nie było😉
 
Dziewczyny a ja z takim dziwnym pytaniem. Czy któraś z Was ma powiększony brzuch bardziej z jednej strony? Ja mam z prawej strony większy brzuch i teraz nie wiem czy miałam tak wcześniej czy dopiero w ciąży mi się tak zrobiło. A zwróciłam na to uwagę, bo czuje dyskomfort w tych okolicach. To niby nie ból, ale takie dziwne uczucie. Brzuch jest raczej tak samo miękki jak z drugiej strony, bo się obmacałam, ale jednak z tej prawej strony jak dotykam to tak dziwnie. A no i jak byłam na usg to z tej prawej strony był pęcherzyk z zarodkiem, ale to przecież jeszcze nie jest tak wysoko, bo ja już ten dyskomfort odczuwam mniej więcej na wysokości pępka i poniżej
Ja ale ja tak mialam zawsze przez skolioze 😁 przekrzywia mnie na bok przez co brzuch wypych z jednej strony
 
Dziewczyny a ja z takim dziwnym pytaniem. Czy któraś z Was ma powiększony brzuch bardziej z jednej strony? Ja mam z prawej strony większy brzuch i teraz nie wiem czy miałam tak wcześniej czy dopiero w ciąży mi się tak zrobiło. A zwróciłam na to uwagę, bo czuje dyskomfort w tych okolicach. To niby nie ból, ale takie dziwne uczucie. Brzuch jest raczej tak samo miękki jak z drugiej strony, bo się obmacałam, ale jednak z tej prawej strony jak dotykam to tak dziwnie. A no i jak byłam na usg to z tej prawej strony był pęcherzyk z zarodkiem, ale to przecież jeszcze nie jest tak wysoko, bo ja już ten dyskomfort odczuwam mniej więcej na wysokości pępka i poniżej
Nic innego nie pozostaje ;)

@Blaankaa dzięki ;)

@Tymon'sMom aaa :O Nie no, niech będzie co ma być, byle zdrowe i bijące serducho jutro.
 
No moim pierwszym pytaniem wczoraj u ginekologa było czy jest jeden pecherzyk [emoji1787]
Moja babcia była bliźniaczką a do tego miałam stymulowaną owulację [emoji854][emoji6]
Nie strasz :D Ja się pocieszam, że mam za słabe objawy na bliźniaki [emoji38] ale i tym, że żadnej historii bliźniaków w rodzinie.
 
@Basiola byłam najpierw u fastlege, bo miałam plamienie kilka dni w 5 tygodniu. Powiedział,że to za wczesnie na usg i musiałam czekać na skierowanie do szpitala na usg przez 2 tygodnie ( w między czasie plamienie ustało a ja mialam objawy ciążowe ,więc aż tak nie panikowałam) gdybym miała dalej to plamienie to pojechałabym na pewno do prywatnej kliniki.
Jeżeli coś cię martwi lub masz stres możesz iść szybciej do fastlege po skierowanie na usg.

Dziękuję dziewczyny za gratulacje, ale będą jaja jak się okaże ,że będą te bliźniaki 😍teraz czekam jak na szpilkach na następne usg 15 maja.
Dzieki za odpowiedz i gratuluje :))))))
 
reklama
Do góry