reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Matko ja jutro mam 5+5. A w poprzednich ciążach szłam na usg jak było 4+5 i było już widać pęcherzyk
W mojej poprzedniej już w 6 biło serduszko. A w 8 taka duża Córeczka.
squarequick_20171222133853535.jpg

Teraz mam 6+1 a wizyta w 9+0, ale chyba pójdę wcześniej. Może za dwa tygodnie, bo mam złe przeczucia ciągle..
 
reklama
W przesądy nie wierzę. Ale np zanim jeszcze ciaza byla potwierdzona, to po raz pierwszy snil mi sie teść, ktory nie zyje od przeszlo 20 lat. Szedl w nasza strone, usmiechal sie i gratulowal nam. To mi dalo troche do myślenia ;)
Mi się śniło na przestrzeni kilku lat 2 albo 3 razy, że jakaś moja znajoma była w ciąży i za jakiś czas tak było faktycznie. Ok 3 miesięcy temu śniło mi się, że w ciąży jestem ja. No i jestem. 😁
 
Leżę w szpitalu, mam 4,5cm torbiel w lewym jajniku i to chyba powoduje ból. W macicy pseudo pęcherzyk ale lekarz mówi, że to nie jest ciąża. Będę po prostu obserwowana. Jestem załamana, bez męża, sama...

A czemu lekarz mówi ze to nie jest ciąża ? Nawet początek ? A beta ? Dziwne :( współczuje bardzo !!!!
 
Leżę w szpitalu, mam 4,5cm torbiel w lewym jajniku i to chyba powoduje ból. W macicy pseudo pęcherzyk ale lekarz mówi, że to nie jest ciąża. Będę po prostu obserwowana. Jestem załamana, bez męża, sama...
To bardzo smutne wieści 😔 Mam nadzieję, że się Tobą dobrze zaopiekują i szybko wrócisz do zdrowia!
Nadal trzymam kciuki żeby coś się z tego pęcherzyka wykluło 🤗
 
reklama
W mojej poprzedniej już w 6 biło serduszko. A w 8 taka duża Córeczka.
Zobacz załącznik 1112155
Teraz mam 6+1 a wizyta w 9+0, ale chyba pójdę wcześniej. Może za dwa tygodnie, bo mam złe przeczucia ciągle..

Śliczna !!! Jeju ja będę mieć w czwartek na usg 8+3 mam nadzieje, ze równie piękne zdjęcie otrzymam 🥰❤️
 
Do góry