reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A masz może kontakt do tego lekarza swojego prowadzącego? Bo on jednak zna Twój przypadek może będzie mógł cokolwiek powiedzieć? Bo znikająca ciąża przy rosnącej becie to jednak dość nietypowe.
A ten pęcherzyk się nie zmienił od ostatniej wizyty?
Znikająca by była jakby była w ogóle. On tyle go zna, co tylko badanie raz mi robił. Nie ma kontaktu. Beta powoli przestaje rosnąć dobrze więc czekam na krwawienie i koniec tego dramatu.
 
reklama
Znikająca by była jakby była w ogóle. On tyle go zna, co tylko badanie raz mi robił. Nie ma kontaktu. Beta powoli przestaje rosnąć dobrze więc czekam na krwawienie i koniec tego dramatu.
Ach, coś sobie ubzdurałam, że masz takiego jakiegoś prowadzącego od tych wcześniejszych starań jeszcze. Mój błąd.

Przykro mi, nie wiem co powiedzieć. Bo jednak ta beta skądś się wzięła. Gdyby to było 15-20 ale do ponad tysiąca doszło
 
Do góry