reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

[emoji25] Serce pęka jak to się czyta...
Bardzo mi przykro.
' Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie' Jan Paweł II... Mi to dodaje siły i nadziei, której teraz tak bardzo życzę Tobie [emoji3590]
Beta w szpitalu już coś koło 800... Ta ciąża której nie ma obumiera. Najgorsze że nic mi się nie należy, bo nie ma tkanek. Nie mogę liczyć na psychologa, na pochówek, na nic.
 
reklama
Nie życzę tego żadnej kobiecie, żadnej parze. Nikomu. Oby wasze ciążę były dobre. Jeszcze jak słyszę te placze noworodków z góry z porodówki to serce mi pęka.
Bardzo mi przykro 😥😥😥
Może udałoby Ci się umówić jakąś konsultacje telefoniczną z psychologiem prywatnie? Jeśli tylko by Ci to w jakimkolwiek stopniu pomogło to próbuj 😘
 
Mi się śniło na przestrzeni kilku lat 2 albo 3 razy, że jakaś moja znajoma była w ciąży i za jakiś czas tak było faktycznie. Ok 3 miesięcy temu śniło mi się, że w ciąży jestem ja. No i jestem. 😁

Mam dokładnie tak samo,wyśniłam ciąże moich dwóch koleżanek:) a w grudniu śniło mi się,że zajdę w ciążę w kwietniu do tej pory nie mogę uwierzyć,że tak się stało przysnila mi się nawet płeć, ciekawe czy się też sprawdzi...


Beta w szpitalu już coś koło 800... Ta ciąża której nie ma obumiera. Najgorsze że nic mi się nie należy, bo nie ma tkanek. Nie mogę liczyć na psychologa, na pochówek, na nic.

Tak mi bardzo bardzo przykro :( nie wiem co napisać :(
 
Czy któraś z was korzysta z pakietu Med w PZU? Zasatanawia mnie czy mamy tam w pakiecie darmowe badania. 🤔
Ja mam pakiet w Pzu ale to jest dodatkowe ubezpieczenie z pracy.. jak mialam skierowanie to w zaleznosci jaki ma sie oakiet czesc badan mialam za darmo ale takiej bety np nie 😁i musialam robic badania w wybranych placowkach. Na ten moment wole podjechac do diagnostyki zaplacic i miec z glowy ;) niz miec kontakt z wieloma osobami
 
Aha i lekarz powiedział że beta powyżej 1000 każdej kobiecie przyrasta indywidualnie i na to się nie patrzy .
Ważne co pokazuje USG . Mam już nie robić bety
 
reklama
Dziewczyny jest Mały kropek z serduszkiem! !!!!!! [emoji173]
Uroczyście oświadczam przestać panikowac .
Daj Boże żeby teraz było dobrze !!!
Ciąża z zgodna Om z USG 6+1.
Jestem szczęśliwa . Pomalutku się cieszę ....
A nie mówiłam!!!!! Cieszę się tak, jakby to samo mój lekarz za chwilę mi powiedział [emoji173]️
Teraz już spokojnie rośnijcie z fasolka [emoji7]
 
Do góry