reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Śliczna !!! Jeju ja będę mieć w czwartek na usg 8+3 mam nadzieje, ze równie piękne zdjęcie otrzymam 🥰
Na pewno <3
Pozniej było tak :
squarequick_201812116512919.jpg
IMG_20180606_162309.jpg
FB_IMG_15250702621069989.jpg
 
To trzymam kciuki. Ja dziś miałam ale w sumie to jeszcze nie wiadomo czy coś z tego będzie. Bo tak jak pisałam jest pęcherzyk ale mały mi się wydaje 4,4 cm. A w aplikacji mi pisze że jest dziś 5 +2. Nie wiem czy to nie za mało.. Lekarka powiedziała że jest w dobrym miejscu i ma ładny okrągły kształt ale czy się dalej rozwinie to za dwa tygodnie kazała przyjść i zobaczymy na USG. Aha i betę dziś robiłam wynik był 4565 w opisie mam że to między 5-6 tydzień więc to by się zgadzało.
 
Beta w szpitalu już coś koło 800... Ta ciąża której nie ma obumiera. Najgorsze że nic mi się nie należy, bo nie ma tkanek. Nie mogę liczyć na psychologa, na pochówek, na nic.

Boooziu tak szybko spadła :( bardzo bardzo bardzo Ci współczuje :( najgorsze co może być dla kobiety :( nawet nie umiem sobie wyobrazić co przechodzisz :(
 
reklama
I ta niewiedza, nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie robią w tym kierunku badań... Muszę znaleźć jakiegoś profesora nawet od poronień co się dobrze zna, żeby to w końcu wyjaśnić. Czy ja po prostu przez ten kariotyp nie mogę normalnie mieć zarodka w macicy.
 
Do góry