reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..
Według Om miałam na pierwszej wizycie 5+4 i nic nie było widać. Może przesuń sobie na za tydzień?
 
reklama
O dzięki 😊 nie mogłam tego znaleźć na necie. Czyli pewnie pójdę 21 i za tydzień/dwa znowu 😉
Na prenatalne za wcześnie nie idz bo lepiej jak dziecko jest troszkę większe. Lepiej wszystko widać :)

W poprzedniej ciąży jeździłam na prenatalne prywatnie na 3d i 4d. Teraz mam lekarza który robi wszystko na wizycie u siebie, będę go prosić co usg żeby mi pokazywał obraz w 3D :D chyba, że używa tylko do badań p. [emoji16]
 
reklama
Do góry