reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja juz po wizycie ❤ 7 tydzien serduszko pieknie bije 😊 lekarz mnie olał, mial gdzies bakterie ktore wyszly w cytologii oraz to ze mam zly progesteron. Stwierdzil ze leki nie potrzebne i bedzie co ma byc ale ciaza jest ok. W recepcji dali mi ksiazeczke ciazy po czym on mi ja zabral twierdzac ze jej nie dostane bo cos tam nie zrozumialam, nie chcial ze mna rozmaeiac po angielsku, generalnie jeden wielki cham. Zaraz bede dzwonic do ubezpieczalni o zmiane lekarza. Aha i mialam wysokie cisnienie ktore zlekcewazyl. Dodatkowo zadzwonie umowic sie na prywatna wizyte do polaka.

Cieszę się, że wszystko dobrze ❤️ a z lekarzem dobra decyzja powinien Ci pomóc, a nie robić wszystko z niechęcia
 
Ja juz po wizycie ❤ 7 tydzien serduszko pieknie bije 😊 lekarz mnie olał, mial gdzies bakterie ktore wyszly w cytologii oraz to ze mam zly progesteron. Stwierdzil ze leki nie potrzebne i bedzie co ma byc ale ciaza jest ok. W recepcji dali mi ksiazeczke ciazy po czym on mi ja zabral twierdzac ze jej nie dostane bo cos tam nie zrozumialam, nie chcial ze mna rozmaeiac po angielsku, generalnie jeden wielki cham. Zaraz bede dzwonic do ubezpieczalni o zmiane lekarza. Aha i mialam wysokie cisnienie ktore zlekcewazyl. Dodatkowo zadzwonie umowic sie na prywatna wizyte do polaka.
Cudownie 😍😍😍 i powodzenia, żebyś znalazła dobrego lekarza 👌
 
Dziewczyny :) Ja po wizycie! Kamień z serca! Na razie wszystko jest dobrze, serduszka nie słyszałam (lekarz tylko usg robił), ale widziałam jak bije na ekranie 😍 Nie mówił nic o tym, że wiek ciąży jest inny, chociaż na USG jest zapis 6+1 (a wg okresu powinno być 6+4). Termin porodu też wpisał mi w kartę ciąży według okresu czyli 13.12 🥰 Co do progesteronu to powiedział że takie wahania są normalne i że dopóki nie spadnie do 10 to wszystko jest w porządku, więc nie dostałam dodatkowych leków. Następna wizyta 14 maja :)
Gratulacje 😍😍😍 ja też przed chwilą wróciłam i też 6+1, widziałam jak serduszko bije na ekranie 😀
 
Moja pani ginekolog w czasie teleporady mówiła ze takim bólem nie należy się martwić, jest zupełnie normalny ;)

Czyżbyśmy były rówieśniczkami? W sensie 89 w nicku to rocznik?

Ja też 89 :D

Ja juz po wizycie ❤ 7 tydzien serduszko pieknie bije 😊 lekarz mnie olał, mial gdzies bakterie ktore wyszly w cytologii oraz to ze mam zly progesteron. Stwierdzil ze leki nie potrzebne i bedzie co ma byc ale ciaza jest ok. W recepcji dali mi ksiazeczke ciazy po czym on mi ja zabral twierdzac ze jej nie dostane bo cos tam nie zrozumialam, nie chcial ze mna rozmaeiac po angielsku, generalnie jeden wielki cham. Zaraz bede dzwonic do ubezpieczalni o zmiane lekarza. Aha i mialam wysokie cisnienie ktore zlekcewazyl. Dodatkowo zadzwonie umowic sie na prywatna wizyte do polaka.

Aż nie wiedziałam czy dam serduszko - że dobrze że z bobo wsio ok I serduszko bylo czy wrrr na tego lekarza. No co za człowiek. Może widział że próbowałaś do innego się dostać I tak po złości?
Dzwon I daj znac czy udało się zmienić.


Mnie znowu mdli , jestem tak wzdeta że aż mnie brzuch boli :(

Witam nowe mamy I trzymam kciuki za dziś wizytujace.
 
reklama
Ja też 89 :D



Aż nie wiedziałam czy dam serduszko - że dobrze że z bobo wsio ok I serduszko bylo czy wrrr na tego lekarza. No co za człowiek. Może widział że próbowałaś do innego się dostać I tak po złości?
Dzwon I daj znac czy udało się zmienić.


Mnie znowu mdli , jestem tak wzdeta że aż mnie brzuch boli :(

Witam nowe mamy I trzymam kciuki za dziś wizytujace.


Ale Ty już zaawansowana mama a koleżanka jak ja czeka na pierwsze ;) Stąd też fajnie, że nie jestem jakąś jedyną "wiekową" jeszcze bezdzietną ;)
 
Do góry