reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Bardzo indywidualna kwestia ;) ja dużo wychodzę i to wcale nie po „najpotrzebniejsze” rzeczy. Przede wszystkim chodzę na spacery - raczej z nikim nie mijam się blisko ale jednak. Na zakupy tez chodzę z mężem ;)
Z kolei moja kuzynka podobno zamknęła się w domu i siedzi tak od 1,5 miesiąca ;)
No właśnie ja raczej też będę niekiedy zmuszona sama wyjść po zakupy bo nie zawsze mogę kogoś o to poprosić. Ale oczywiscie staram sie zachowywac wszelkie srodki ostroznosci. Dziękuję za wasze opinie.

Co do objawów ja póki co tez nie mam prawie zadnych. momentami mi zimno, ale ogolnie jestem typem zmarzlucha, w poniedzialek mnie lekko mdlilo ale poza tym nic. No chyba ze liczyc to ze dostalam jakiejs energii do pracy w domu w sensie sprzatania, gotowania prania itp :D
 
Kurczę jak kaszle to bardzo mnie boli na dole :/ taki skurcz łapie :/ :( kurde będę czekać na to usg jak na skazanie 😓 przekichane mamy z tym ciągłym czekaniem na coś 🤷🏼‍♀️
 
Ja chodzę normalnie do pracy i sklepów zachowując ostrożność, bez dotykania rękami twarzy cały dzień w pracy plus częste mycie rąk i dezynfekowanie :)
No właśnie ja raczej też będę niekiedy zmuszona sama wyjść po zakupy bo nie zawsze mogę kogoś o to poprosić. Ale oczywiscie staram sie zachowywac wszelkie srodki ostroznosci. Dziękuję za wasze opinie.

Co do objawów ja póki co tez nie mam prawie zadnych. momentami mi zimno, ale ogolnie jestem typem zmarzlucha, w poniedzialek mnie lekko mdlilo ale poza tym nic. No chyba ze liczyc to ze dostalam jakiejs energii do pracy w domu w sensie sprzatania, gotowania prania itp :D
 
Bardzo indywidualna kwestia ;) ja dużo wychodzę i to wcale nie po „najpotrzebniejsze” rzeczy. Przede wszystkim chodzę na spacery - raczej z nikim nie mijam się blisko ale jednak. Na zakupy tez chodzę z mężem ;)
Z kolei moja kuzynka podobno zamknęła się w domu i siedzi tak od 1,5 miesiąca ;)

Ja zachowuje higienę, ostrożność, do nikogo się nie zbliżam ale jednak spacery uprawiam ;)

Gratuluje i trzymam kciuki ;)

Ja natomiast nie mam wyjścia i leze w domu jak kołek 😂
 
reklama
Który masz tydzień? Mnie boli z przerwami od pozytywnego testu ciążowego. To podobno normalne 🙂

Oby! :) Ja jestem 6 + 3

Czy w zwiazku z tym koronawirusem unikacie chodzenia na zakupy i prosicie o to kogos bliskiego, czy az tak sie nie obawiacie wyjscia do sklepu po najpotrzebniejsze artykuly?

My od dawna nie chodzimy z mężem na zakupy - robimy je online z dostawą do domu. Za to mamy psa, z którym musimy wychodzić, a mieszkamy w blokowisku więc wiadomo - klatka schodowa, wspólne przestrzenie... Plan jest taki, że jeśli dostanę od lekarza zwolnienie lekarskie to wyprowadzimy się na dwa miesiące na wieś do moich rodziców, żeby było bezpieczniej. Mąż pracuje zdalnie, więc damy radę.
 
Do góry