reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A co do tego Ramzi i Nub czy jakoś tak :p to tylko mi odpisała jedna 😂 ze na 60% córka wiec raczej wiele się nie dowiedziałam 😂
 
reklama
Dobrze ze przepisał luteinę powinna pomoc. Ja powinnam mieć krwawienia bo wykryli mi krwiaka i właśnie dziwił się lekarz ze nie miałam krwi ani żywej ani brązowej ale ja naszczescie nic nie mam ale przygotował mnie ze może tak się stać. I jak jest brązowe to znaczy ze jest już dobrze ;) wiec główka do góry będzie dobrze !
No staram się myśleć że będzie wszystko okej Ale się boję. Do tej pory nie miałam plamien A teraz nagle się zrobiły. Cały czas mam brazowe plamienie ciemne
 
Hej Dziewczyny! Ja mam ten segregator - okładka HIT. Czekam z wypełnianiem do jutrzejszej wizyty, ale wydaje mi się bardzo fajny :) Dużo zakładek, wszystko na swoim miejscu, wydaje mi się że będzie super miejscem do trzymania razem wszystkich wyników. Od dwóch dni boli mnie podbrzusze, taki ucisk/skurcz, ale nic więcej... Może to to że wszystko się tam rozciąga? Mega się denerwuję tą pierwszą wizytą...
 
@martini6 ja dzisiaj tez wstalam.. Czulam się idealnie. Zjadlam sniadanie. Ogarnęłam salon.. Nastawiłam pranie.. Bralam się za zupe i nagle bum. Wszystko wróciło. I toaleta znowu stala sie przyjaciolka 🤨🤨
 
Hej Dziewczyny! Ja mam ten segregator - okładka HIT. Czekam z wypełnianiem do jutrzejszej wizyty, ale wydaje mi się bardzo fajny :) Dużo zakładek, wszystko na swoim miejscu, wydaje mi się że będzie super miejscem do trzymania razem wszystkich wyników. Od dwóch dni boli mnie podbrzusze, taki ucisk/skurcz, ale nic więcej... Może to to że wszystko się tam rozciąga? Mega się denerwuję tą pierwszą wizytą...
Który masz tydzień? Mnie boli z przerwami od pozytywnego testu ciążowego. To podobno normalne 🙂
 
reklama
Do góry