reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Bo właśnie się zastanawiam czy z beta jutro robić czy dopiero w następnym tygodniu. Jak już zrobiłam to chciałabym zobaczyć czy nie ma tendencji spadkowej :p

przy czym ja żadnych leków nie biorę i jeśli będzie dobrze to wolałabym nie brać ;)
 
reklama
No właśnie zamówiłam w niedzielę i od razu dostałam wiadomość, że przesyłkę dostanę we wtorek co mnie zdziwiło bo właśnie wisiało na stronie 5-14 dni.
Wczoraj wyszło z Warszawy i dostałam aktualizację, że jednak w środę będzie przesyłka. No ale zobaczymy czy rzeczywiście dojdzie ;)

@Ragda dam znać ;)

Daj koniecznie Ja też się szykuje, ale rzeczywiście żadna okładka nie powala Zamówię po wizycie to może się coś zmieni 😂

Dzień dobry. Witam się nieśmiało. Nieśmiało, ponieważ nie mam jeszcze potwierdzonej ciąży. W niedzielę 19 kwietnia miałam mieć okres. Nie wiem co mnie podkusiło i zrobiłam rano test. Wyszedł pozytywny. Bety jeszcze nie robiłam. Dopiero w poniedziałek rano mam mieć bete pobrana a po poludniu w poniedzialek mam wizyte. Do tej pory nie mam okresu, wiec jest szansa, ze sie potwierdzi. No zobaczymy czas pokaze. Jakos tak spokojnie podchodze do tego. Jest to moja trzecia ciaza. Mam już dwoch synów 6 i 8 lat. W sumie nie planowana, ale i tak jakby sie potwierdzilo to bede sie cieszyc, bo dziecko to zawsze radosc.
Drogie Grudniowe mamy. Mam do was takie pytanie. Czy w zwiazku z tym koronawirusem unikacie chodzenia na zakupy i prosicie o to kogos bliskiego, czy az tak sie nie obawiacie wyjscia do sklepu po najpotrzebniejsze artykuly?
Pytam z ciekawosci bo sama nie wiem na ile sie ograniczac jesliby sie ciaza potwierdzila. Wiadomo ze ciaza czas szczególny i trzeba na siebie uwazac. Takze chcialabym znac waszą opinię :)

Pozdrawiam wszystkie Grudniówki :)

Ja wychodzę na spacery i jak muszę 2 razy w tygodniu do pracy bo tak pracuje z domu. Ale staram się te wyjścia ograniczyć do minimum i oczywiście wszelkie środki bezpieczeństwa Kontakt mam w zasadzie tylko z mężem i córka bo jednak się trochę boję

Dziewczyny, a ja nie mam żadnych objawów , zastanawiam się czy to dobrze, aż się stresuje teraz [emoji848]

To jest kwestia indywidualna i o niczym nie świadczy Może masz szczęście i tak to u Ciebie będzie wyglądać 😍
 
A to będziesz powtarzać bete? Kiedy robiłaś pierwszy progesteron?
Bo właśnie się zastanawiam czy z beta jutro robić czy dopiero w następnym tygodniu. Jak już zrobiłam to chciałabym zobaczyć czy nie ma tendencji spadkowej [emoji14]

przy czym ja żadnych leków nie biorę i jeśli będzie dobrze to wolałabym nie brać ;)
 
A to będziesz powtarzać bete? Kiedy robiłaś pierwszy progesteron?
Wczoraj robiłam pierwsza betę ;) tak to chciałam czekać do wizyty ale się u Was naczytałam i jednak ciekawość wygrała żeby zobaczyć czy rośnie. Wiec jutro czekając na wyniki będę się stresować ;) przy okazji zrobiłam ten progesteron ale nie wiem czy po dwóch dniach to on się jakoś zmienia ;)

Może @Piernik98 powiesz jak u Ciebie te spadki wyglądały?
 
Dziewczyny. Nie pamiętam, któraś z was już zamówiła segregator mamy ginekolog :) ma juz? Jak wrażenia? :)
Okładkę wybierał mąż, padło na retro ;) może właśnie te były dostępne od reki?
Wydaje mi się, ze w gratisie jest tylko przypinka, nie rzuciło mi się w oczy żeby ramka była ;)
A Ty który wybrałaś?


A z tym, ze nie chce wiedzieć to rzeczywiście ciężko. Chyba, ze wszystko w kolorach neutralnych :D trzymam kciuki za piękna betę!
Moj maz wymyslil ze chce mi kupic ten segregator i w sumie ucieszylam sie. Dzisiaj zamawiamy skoro tak dlugo trzeba czekac i tez najbardziej podoba mi retro 😄 powiedzialam mu ze nawet jak pojdzie cos nie tak to przyda sie przy kolejnym dziecku
 
reklama
Do góry