reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Funkcjonowałam w ten sposób w poprzedniej ciąży zanim nie kupiłam sobie ciążowych spodni 😂 teraz już od 3 tygodni chodzę a ciążowych.
Ja dzis rano wlasnie zrobilam zamowienie na spodnie ciazowe i wieksze majtki bo juz wszystko cisnie a za chwile juz nawet nie wejde w nic 🤣😂 w niedziele bylam u szwagierki i musialam spodnie pozyczyc od niej bo moje mnie tak cisnely na brzuchu ze nie wytrzymalam juz 🤣🤣🤣🤣🤣
 
O kurcze serio Wam się już rozmiar zmienia? Ale w pierwszej czy kolejnej ciąży?

Bo ja to na luzie we wszystko wchodzę, ciut biust mi się powiększył i to tyle.
 
O kurcze serio Wam się już rozmiar zmienia? Ale w pierwszej czy kolejnej ciąży?

Bo ja to na luzie we wszystko wchodzę, ciut biust mi się powiększył i to tyle.
Mi waga nie drgneła ale przez hormony mnie wzdyma strasznie i w brzuchu po prostu nie idzie sie zapiąć. Takze przytyc nie przytylam ale wzdęcia niestety są prawie ze od poczatku ciazy 😔😪 ciaza 1
 
Ja idę na pierwszą wizytę 20.04 prywatnie i mam nadzieję że zrobi mi usg. Później mam wizytę 19.05 na NFZ bo wcześniej nie było terminów według moich obliczeń będę wtedy na przełomie 10/11 tydzień. Mam skończone 35 lat więc prenatalne przysługują mi refundowane dlatego mi zależy na lekarzu na NFZ. Obawiam się tylko, że jak pójdę tak późno na NFZ to nie zdążę już załatwić nigdzie tego badania w odpowiednim terminie.
A prywatny gabinet nie da Ci takiego skierowania na prenatalne ?
 
reklama
Ja idę na pierwszą wizytę 20.04 prywatnie i mam nadzieję że zrobi mi usg. Później mam wizytę 19.05 na NFZ bo wcześniej nie było terminów według moich obliczeń będę wtedy na przełomie 10/11 tydzień. Mam skończone 35 lat więc prenatalne przysługują mi refundowane dlatego mi zależy na lekarzu na NFZ. Obawiam się tylko, że jak pójdę tak późno na NFZ to nie zdążę już załatwić nigdzie tego badania w odpowiednim terminie.
 
Do góry