reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja chyba tez się skuszę na ten segregator. Jak tym razem nie wyjdzie, będzie na następny. Ale naprawdę jakoś czuje, ze tym razem będzie ok ;)

A właśnie jakie książki macie na oku? Ja szczerze jakoś literatura zainteresuje się w drugim trymestrze chyba
Ja mam w domu taką od kilku lat:
IMG_20200419_120804.jpg

Można w niej zapisywać sobie przemyślenia itp. Wklejać fotki.
IMG_20200419_120937.jpg
 
reklama
Ja mam w domu taką od kilku lat:
Zobacz załącznik 1108329
Można w niej zapisywać sobie przemyślenia itp. Wklejać fotki.
Zobacz załącznik 1108331
Na ta tez popatrzę chociaż akurat chyba miejsce na własne przemyślenia nie jest dla mnie niezbędne ;) ale na pewno ciekawa opcja.


Właśnie jestem na spacerze. Półlegalnym po walach. Minęły mnie 3 patrole, nikt nic ode mnie nie chciał. Dobrze, ze od jutra nie będzie trzeba na partyzanta bo to jednak ciut odbiera radość ze spaceru
 
Hej, wstawiłam swoje usg na ta stronę na fb z tymi metodami oceny płci Nub i Ramzi ale dostałam dwie odpowiedzi skrajnie różne, jedna dziewczyna napisała chłopak, druga, że dziewczynka, wiadomo to forma zabawy i wyluzowania w tych ciężkich czasach, chociaż ja myślę, że będzie córa :D
 
Hej, wstawiłam swoje usg na ta stronę na fb z tymi metodami oceny płci Nub i Ramzi ale dostałam dwie odpowiedzi skrajnie różne, jedna dziewczyna napisała chłopak, druga, że dziewczynka, wiadomo to forma zabawy i wyluzowania w tych ciężkich czasach, chociaż ja myślę, że będzie córa :D
Powiem ci ze ta metoda sprawdza sie podobno w ponad 90%. O ile nie kręcił za bardzo głowicą tam tym usg w sensie to raczej sie sprawdzaja jak ktos sie zna 😉
 
Ja w czwartek do lekarza. Pierwszy test robiony 1.04 w dzień spodziewanej miesiączki (robiony wieczorem, bo nie mogłam się doczekać) i druga kreska blada jak przy pierwszym synku. Drugi test zrobiony 03.04 z rana i dwie wyraźne kreski 😊 teraz nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, jeszcze tylko kilka dni ale dłuży się bardzo 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200403_081338.jpg
    IMG_20200403_081338.jpg
    555,7 KB · Wyświetleń: 67
Witam, mam pytanie do dziewczyn z objawami, senność, mdłości itd, w którym jesteście tygodniu? 😉

Jakoś początek 7 tygodnia. Z pierwszym synkiem byłam senna, ale mdłości miałam dosłownie tylko kilka razy i to tak delikatnie. A teraz nie dosyć że mogłabym spać cały czas, to jeszcze mdli mnie okropnie. Od mięsa totalnie mnie odrzuciło, nawet na samą myśl 🙈
 
reklama
Do góry