reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W jakiej formie chcecie ta listę? Każda będzie wpisywała się do niej sama czy wolicie żeby 1 osoba wpisała wszystkie, które mają ochotę się wpisać? Zrobiłam coś takiego, nie wiem czy to się sprawdzi?! [emoji848][emoji848][emoji848]
Nie kochana. Spokojnie. Już nie jestem taka nerwowa jak @Piernik98 mnie zapamietała z wątku ciąża po poronieniu [emoji23][emoji23]

Możemy ta tabelkę zrobić dziś. Jesteś chętna za zrobienie i aktualizacje tej tabelki?
PicsArt_04-16-07.17.00.jpeg
 
W jakiej formie chcecie ta listę? Każda będzie wpisywała się do niej sama czy wolicie żeby 1 osoba wpisała wszystkie, które mają ochotę się wpisać? Zrobiłam coś takiego, nie wiem czy to się sprawdzi?! [emoji848][emoji848][emoji848]Zobacz załącznik 1107143
Może być jak dla mnie super. Ja jestem za tym żeby jedna konkretną osobą się nią zajęła i ja aktualizowała w razie wu zmian. Ale może niech się wypowiedzą inne dziewczyny
 
Bo sie czuje do dupy, muli mnie okropnie, a jak nie muli to jem jak walnieta. Ciasto, tosty, chleb z serem, pizza. I nie moge sie powstrzymac bo jak sie powstrzymam to bardziej mdli. Jak nie zjem tego na co mam ochote to mdli. Wiec tyje pewnie, a jeszcze nie zdazylam wrocic do siebie po poprzedniej ciazy. Zostalo mi 7 kg na plusie. +++ to co jeszcze ma nadejsc w tej ciazy. I to naprawde nie chodzi o silna wole, te zachcianki ktore mam sa poprostu niemozliwe do powstrzymania. Jestem zmeczona a mam dwojke maluchow ktorymi sie trzeba zajac. Do tego ta cala korona, od 3 tygodni nie widzialam nic poza scianami wlasnego domu. Nawet w sklepie nie bylam, maz robi zakupy bo u nas w miescie mnostwo przypadkow wirusa i nie chce wychodzic zeby sobie jeszcze nie dowalic. I naprawde mi zle z tym wszystkim w tym momencie. Kazda rzecz z osobna jest do przezycia ale jak sie tak zwalilo wszystko na kupe to mnie to irytuje mowiac malo dosadnie.
 
Bo sie czuje do dupy, muli mnie okropnie, a jak nie muli to jem jak walnieta. Ciasto, tosty, chleb z serem, pizza. I nie moge sie powstrzymac bo jak sie powstrzymam to bardziej mdli. Jak nie zjem tego na co mam ochote to mdli. Wiec tyje pewnie, a jeszcze nie zdazylam wrocic do siebie po poprzedniej ciazy. Zostalo mi 7 kg na plusie. +++ to co jeszcze ma nadejsc w tej ciazy. I to naprawde nie chodzi o silna wole, te zachcianki ktore mam sa poprostu niemozliwe do powstrzymania. Jestem zmeczona a mam dwojke maluchow ktorymi sie trzeba zajac. Do tego ta cala korona, od 3 tygodni nie widzialam nic poza scianami wlasnego domu. Nawet w sklepie nie bylam, maz robi zakupy bo u nas w miescie mnostwo przypadkow wirusa i nie chce wychodzic zeby sobie jeszcze nie dowalic. I naprawde mi zle z tym wszystkim w tym momencie. Kazda rzecz z osobna jest do przezycia ale jak sie tak zwalilo wszystko na kupe to mnie to irytuje mowiac malo dosadnie.

Kochana doskonale rozumiem. Mam nadzieje, ze te humory nam miną. Ze mdłości i ciagle zle samopoczucie miną. Najlepiej jak najszybciej. Rozumiem tez frustracje z powodu korona.. Sama mam juz po dziurki w nosie ze nigdzie nie mozna wyjść :(
 
Jejku...
Spać nie mogę [emoji26][emoji26]
Zauważyłam że praktycznie sen mi się skraca o godzinę?! Dziś o 4 pobudka... I trochę mnie brzuszek pobolał
 
Ja tez nie moge spac, znowu dopadla mnie migrena, glowa boli jak cholera i boje sie cokolwiek brac z moich lekarstw na migrene, bo sa dosc mocne i zapomnialam sie spytac o nie lekarki jak dzwonilam 🙁
 
Też mam te pieprzone migreny... wtorek i środa się meczyłam.
Teraz strach cokolwiek brać.
Ja tez nie moge spac, znowu dopadla mnie migrena, glowa boli jak cholera i boje sie cokolwiek brac z moich lekarstw na migrene, bo sa dosc mocne i zapomnialam sie spytac o nie lekarki jak dzwonilam [emoji853]
Trzymam kciuki [emoji173][emoji173] będzie dobrze!!!
Hej dziewczyny :) za godzine wizyta :) ale mam stresa masakra
 
reklama
Do góry