reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Pakujemy teraz rzeczy do przeprowadzki. Ja raczej staram sie oszczedzac i nie nosze nic ciezkiego i normalnie tak mi sie slabo zrobilo ze tragedia...ostatnio tak mam ze sie strasznie mecze i mi sie w glowie z niczego zakreci ale teraz to konkretnie zaslablam...chyba jednak nic z dzisiejszego pakowania nie bedzie.
Nic na siłę Powoli Po troszkę i się spakujesz 😊
 
reklama
Co do tabelki ;) ok mi bez różnicy.
Z doświadczenia jednak wiem że aniolkowe mamy chciały byc ujęte w tabelce I było to dla nich mile, że były w pamięci, aczkolwiek nie mi to oceniać. Co prawda podejrzewalam u siebie 2 ciaze biochemiczne - jednak nie miałam bety badanej i nawet nie byłam na żadnym forum.

Oczywiście każdej z nas życzę do noszenia ciazy, ale mam też na myśli dziewczyny, które już się z nami pozegnaly
Kochana zrobimy jak chcecie. Wyraziłam swoje zdanie tylko[emoji4]

Kto by się zajął taka tabelka w razie wu?
 
Pakujemy teraz rzeczy do przeprowadzki. Ja raczej staram sie oszczedzac i nie nosze nic ciezkiego i normalnie tak mi sie slabo zrobilo ze tragedia...ostatnio tak mam ze sie strasznie mecze i mi sie w glowie z niczego zakreci ale teraz to konkretnie zaslablam...chyba jednak nic z dzisiejszego pakowania nie bedzie.
Kochana odpocznij teraz fasolka będzie Ci energię zabierać bo potrzebuje na prawidłowy rozwoj żeby jego /jej mamusia była szczęśliwa w grudniu[emoji3059]
 
Pakujemy teraz rzeczy do przeprowadzki. Ja raczej staram sie oszczedzac i nie nosze nic ciezkiego i normalnie tak mi sie slabo zrobilo ze tragedia...ostatnio tak mam ze sie strasznie mecze i mi sie w glowie z niczego zakreci ale teraz to konkretnie zaslablam...chyba jednak nic z dzisiejszego pakowania nie bedzie.

Ile macie czasu na opakowanie, duzo macie rzeczy ? Myśmy się przeprowadzili z 5 dzieci miesiąc przed porodem, wolalabym nie pamiętać tego czasu ;)

Kochana zrobimy jak chcecie. Wyraziłam swoje zdanie tylko[emoji4]

Kto by się zajął taka tabelka w razie wu?

Mam nadzieję że nie odebrałaś tego zle, mi naprawdę obojętnie kiedy. Pisze swoje spostrzeżenia z innych forum na jakich bylam :)
 
Pakujemy teraz rzeczy do przeprowadzki. Ja raczej staram sie oszczedzac i nie nosze nic ciezkiego i normalnie tak mi sie slabo zrobilo ze tragedia...ostatnio tak mam ze sie strasznie mecze i mi sie w glowie z niczego zakreci ale teraz to konkretnie zaslablam...chyba jednak nic z dzisiejszego pakowania nie bedzie.
Ja wczoraj miałam takie zawroty głowy, że się zastanawiałam czy na SOR nie jechać. Jak siedziałam na kanapie czy krześle to myslalam, że zaraz z nich spadnę. No coś okropnego. Na szczęście zaczęło się po południu jak mąż był już w domu bo nie wiem jak dałabym sobie wtedy radę z młodym. Wystarczyło, że lekko głowę podniosłam z poduszki i taki helikopter miałam, że naprawdę się bałam co mi się dzieje.
 
Ile macie czasu na opakowanie, duzo macie rzeczy ? Myśmy się przeprowadzili z 5 dzieci miesiąc przed porodem, wolalabym nie pamiętać tego czasu ;)



Mam nadzieję że nie odebrałaś tego zle, mi naprawdę obojętnie kiedy. Pisze swoje spostrzeżenia z innych forum na jakich bylam :)
Nie kochana. Spokojnie. Już nie jestem taka nerwowa jak @Piernik98 mnie zapamietała z wątku ciąża po poronieniu [emoji23][emoji23]

Możemy ta tabelkę zrobić dziś. Jesteś chętna za zrobienie i aktualizacje tej tabelki?
 
Ile macie czasu na opakowanie, duzo macie rzeczy ? Myśmy się przeprowadzili z 5 dzieci miesiąc przed porodem, wolalabym nie pamiętać tego czasu ;)



Mam nadzieję że nie odebrałaś tego zle, mi naprawdę obojętnie kiedy. Pisze swoje spostrzeżenia z innych forum na jakich bylam :)
Jakos do 2 tygodni musimy juz byc przewiezieni. Ale nie wiadomo czy mieszkanie oddajemy 1 maja czy w polowie bo wlasciciel czeka az panstwo pozwoli sie spotykax 😅 no i znajac zycie oddamy mieszkanie w polowie maja a bedziemy juz na innym i za to bedziemy musieli jeszcze placi czynsz...
 
reklama
Do góry