reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja wczoraj miałam takie zawroty głowy, że się zastanawiałam czy na SOR nie jechać. Jak siedziałam na kanapie czy krześle to myslalam, że zaraz z nich spadnę. No coś okropnego. Na szczęście zaczęło się po południu jak mąż był już w domu bo nie wiem jak dałabym sobie wtedy radę z młodym. Wystarczyło, że lekko głowę podniosłam z poduszki i taki helikopter miałam, że naprawdę się bałam co mi się dzieje.
Wierze ci. Ja jakbym byla sama to tez bym od razu w panike wpadla
 
reklama
Haahaha no ja cie zapamietalam dosc dobrze [emoji1787][emoji1787][emoji1787] a jaka wspaniala znajomosc sie zrodzila [emoji28][emoji28][emoji28]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Mam nadzieję że już taka zostanie i będziemy się dzielić nie przespanymi nocami i [emoji90]naszych dzieci[emoji23][emoji23] A później ząbkowaniem
 
Pakujemy teraz rzeczy do przeprowadzki. Ja raczej staram sie oszczedzac i nie nosze nic ciezkiego i normalnie tak mi sie slabo zrobilo ze tragedia...ostatnio tak mam ze sie strasznie mecze i mi sie w glowie z niczego zakreci ale teraz to konkretnie zaslablam...chyba jednak nic z dzisiejszego pakowania nie bedzie.
Współczuję, ja niestety też mam zawroty, nawet czasami jak tylko podnoszę głowę z poduszki żeby usiąść. Oby jak najszybciej przeszło 😀
 
Nie kochana. Spokojnie. Już nie jestem taka nerwowa jak @Piernik98 mnie zapamietała z wątku ciąża po poronieniu [emoji23][emoji23]

Możemy ta tabelkę zrobić dziś. Jesteś chętna za zrobienie i aktualizacje tej tabelki?

Może najpierw niech dziewczyny powiedzą czy chcą już tabelke czy nie:)

Ja caly czas jestem na etapie zabkowania i kup, przepraszam bardzo 😅

Dziewczyny moge se ponarzekac..

Ja na tym samym.etapie z moja piąta pociecha :D

Właśnie znowu dostalam ataku woreczka.. Ja się wykończeń w tej ciazy :( wzięłam nospe I ketonal... zaczyna działać..
 
reklama
Do góry