reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Oki dziękuję, jestem nowa na wątku. Powiedz mi jak tam u Ciebie wygląda Twoja historia ciążowa? [emoji7]
Mi się rzadko zdarzały torbiele ale zawsze się same wchłaniały. Ja teraz w poniedziałek będę widziała czy torbiel jest dalej czy się wchlonal.

Jeśli chcesz dam ci znać po wizycie jak to u mnie jest z tym torbielem[emoji4]
 
reklama
Metoda ramzi nie jest potwierdzona badaniami medycznymi. Raczej to takie dla zabawy. Chodzi o to po której stronie od zarodka jest kosmówka. To wymyslil jakiś doktor ramzi. Niestety nie ma potwierdzenia medycznego. Wiec to raczej tak dla funu.
Natomiast ta druga metoda nub jest potwierdzona. Chodzi o wyrostek płciowy płodu. :) mamaginekolog ma na blogu post jak to rozpoznać :) z ciekawości wczoraj wrzucilam zdjecie usg. :)
Aaaa czaje teraz :)
 
Oki dziękuję, jestem nowa na wątku. Powiedz mi jak tam u Ciebie wygląda Twoja historia ciążowa? [emoji7]
Zaczęliśmy starania (w sensie bez zabezpieczenia) w 2013 roku. Pierwsza ciąża w 2013r biochemiczna druga w w 2013 w 6tc strata( wynik tsh ponad 10 i ataki epilepsji) trzecia ciąża w 2015r 14tc syn(wynik tsh ponad 13 ataki epilepsji brałam wtedy też leki na padaczke które są nie wskazane w ciąży ale o tym nie wiedziałam i je zażywalam).sierpień 2019 Czwarta ciąża z OM 9tc (ciąża bezzarodkowa) teraz jestem w 5 ciąży pierwszy wizyta 31.03 pęcherzyk ciążowy umiejscowiony w macicy mała torbiel przy jajniku nie groźna zdaniem gin kolejna wizyta na 5 dni i mam nadzieję że to będzie moja ta szczęśliwa ciąża i będzie wszystko w porządku.

Choruje na epilepsje, IO, tarczyca niedoczynność hashimoto, hirsutyzm i mam guza w mózgu (małe rozmiary nie uciska na nic, nie przeszkadza w życiu codziennym)
 
To tym razem musi być dobrze !!! [emoji173]
Trzymam mocno kciuki !!!

Podziwiam, i widzę że jesteś mega silna babeczką [emoji123][emoji7]
Zaczęliśmy starania (w sensie bez zabezpieczenia) w 2013 roku. Pierwsza ciąża w 2013r biochemiczna druga w w 2013 w 6tc strata( wynik tsh ponad 10 i ataki epilepsji) trzecia ciąża w 2015r 14tc syn(wynik tsh ponad 13 ataki epilepsji brałam wtedy też leki na padaczke które są nie wskazane w ciąży ale o tym nie wiedziałam i je zażywalam).sierpień 2019 Czwarta ciąża z OM 9tc (ciąża bezzarodkowa) teraz jestem w 5 ciąży pierwszy wizyta 31.03 pęcherzyk ciążowy umiejscowiony w macicy mała torbiel przy jajniku nie groźna zdaniem gin kolejna wizyta na 5 dni i mam nadzieję że to będzie moja ta szczęśliwa ciąża i będzie wszystko w porządku.

Choruje na epilepsje, IO, tarczyca niedoczynność hashimoto, hirsutyzm i mam guza w mózgu (małe rozmiary nie uciska na nic, nie przeszkadza w życiu codziennym)
 
Hej, trochę mnie tu nie było, ale starałam się podczytywać, beznadziejnie się czuje, podobnie jak @Ragda i @Akuku, w poprzednich 2 ciążach kompletnie nie miałam takich dolegliwośći a teraz ledwo funkcjonuje, te mdłości mnie wykańczają ;/
Jutro na 10.20 mam pierwszą wizytę, mam trochę stresa, wg OM będzie to początek 8 tygodnia, mam nadzieję, że usłyszę serduszko..
@martini6 trzymaj się, leż i odpoczywaj, trzymam kciuki :)
Witam nowe mamy i życzę spokojnej ciąży.
 
Hej, trochę mnie tu nie było, ale starałam się podczytywać, beznadziejnie się czuje, podobnie jak @Ragda i @Akuku, w poprzednich 2 ciążach kompletnie nie miałam takich dolegliwośći a teraz ledwo funkcjonuje, te mdłości mnie wykańczają ;/
Jutro na 10.20 mam pierwszą wizytę, mam trochę stresa, wg OM będzie to początek 8 tygodnia, mam nadzieję, że usłyszę serduszko..
@martini6 trzymaj się, leż i odpoczywaj, trzymam kciuki :)
Witam nowe mamy i życzę spokojnej ciąży.
Na pewno jutro juz zobaczysz ❤️. Daj znac co i jak 😍 no u mnie dzisiaj lżej..ale nadal sie odbija..
 
reklama
Do góry