reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ok już wiem że Hiszpania oj nie wesoło u Was z tym korona . Szaleje na maxa służba przeciazona. Uda się gdzieś indziej zrobić usg ?
Heh w krajach zachodnich stawiają bardziej na naturę i mocne jednostki . Silna ciąża to dobrze . Jak słaba to trudno.
Najbardziej szkoda tych kobiet które naprawdę muszą leki przyjąć na początku żeby podtrzymac ciążę.
Nie wiem jak jest ze stratami. Że jak kobieta traci z rzędu 2, 3 ciąże to jednak się pochylają nad nią.
Ja w UK mieszkam i tu też wczesne ciążę są ignorowane. Po 3 poronieniu przysługuje mi wcześniejsze USG do 8 tyg ale ze względu na zaistniałą sytuację wolę nie pchać się do szpitala i idę prywatnie w przyszłym tyg.
 
Ogolnie nie wiem co to moze byc ale...zaczely z 3/4 dni temy wychodzic mi takie krosteczki na brzuchu. Tylko tam. Nie jest ich jakos duzo i nie swędzą ani nic. Wyglada troche jak potówka no nie wiem nigdy nie mialam w tym miejscu. Ma ktos pomysl skad cos takiego? 1 raz w zyciu to u siebie widze a na brzuchu to juz w ogole 🤣
 
@martini6 odpoczywaj,wszystko będzie dobrze
@aninek a ja myślałam,że gorzej niż w Norwegii nie ma,a jednak... Ja jeszcze spróbuję do innego lekarza się dostać,jeżeli się nie uda ,pójdę za tydz do prywatnej kliniki,bo nie wytrzymam tyle czekać.
 
W ciąży trzeba odstawić bromergon. Nie wolno PRL obniżać w ciąży bo to właśnie dzięki temu jest pokarm w piersiach. W ciąży u każdej kobiety jest wysoki poziom PRL.
Wiem ale boję się że teraz mi nagle podskoczy o prpgesteron spadnie . U mnie prolaktyna bez leków 113 przy normie do 20 .
 
reklama
Też mi się dłuży czas jescze tydzień:( Ale jutro powtarzam bete i robię resztę badań mi lekarz zlecił, morfologie, glukoze, tsh, analiza ogólna moczu . A wy jakie badania robilysxie?
 
Do góry